گروه: اخبار استان خبر: 117618 / تاریخ انتشار : 1398/1/21 ساعت : 10:45
به مناسبت روز پاسدار و اعلام حمایت از سپاه پاسدارن؛

دیدارهایی از جنس وحدت و یک رنگی بین مسوولان استان و سپاه فتح+تصاویر و فیلم

فرمانده سپاه فتح استان به همراه معاونین خود با آیت الله ملک حسینی و حجت الاسلام مزارعی دیدار کردند همچنین، فرمانده انتظامی استان، استاندار، مدیرکل صداوسیما به همراه معاونین خود و روحانیون حوزه علمیه و طلاب استان با فرمانده سپاه فتح دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه فتح استان به همراه معاونین خود با آیت الله ملک حسینی و حجت الاسلام مزارعی دیدار کردند همچنین، فرمانده انتظامی استان، استاندار، مدیرکل صداوسیما به همراه معاونین خود و روحانیون حوزه علمیه و طلاب استان با فرمانده سپاه فتح دیدار کردند.

 

 

 

همزمان با روز پاسدار و اقدام نابخردان و خصمانه امریکا در قرار دادن اسم سپاه پاسدارن در فهرست گروه های تروریستی، مسوولان مختلف استان با فرمانده سپاه فتح دیدار و گفتگو کردند.

 

 

 

همچنین به مناسب روز پاسدار فرمانده سپاه فتح استان به همراه معاونین ارشد خود با آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری استان دیدار کردند.

 

 

گفتنی است در این دیدار ها مسوولان استانی ضمن اعلام حمایت از سپاه پاسدارن و سپاه فتح استان از این اقدام امریکا اعلام انزجار کردند و این اقدام را نشان از درماندگی و ضعف امریکا خواندند.

 

 

 

تصاویر و فیلمی از این دیدارها در زیر آمده است:

 

---
------
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
------
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.