گروه: اخبار استان خبر: 162639 / تاریخ انتشار : 1399/6/3 ساعت : 19:14

مدیران به جای مراسمات نمادین و عکس های یادگاری گزارش شفاف به مردم دهند

مدیران شهرستان گچساران در خصوص عملکرد خود شفاف برای مردم گزارشات روان از نهاد مربوطه را در ابعاد مختلف ارائه دهند تا اعتماد عمومی را بازگردانند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهرستان های گچساران و باشت با پتانسیل هایی خاص در حوزه های نفت و گاز، صنایع دستی، پوشش گیاهی و شرایط مناسب کشاورزی و دامپروری بعنوان مناطقی محروم در جنوب غربی ایران واقع شده است. در دنیای مدیریت یکی از شاخص های دارای اهمیت برای یک مدیر  زمانیست که در نبود امکانات با خلاقیت و حداقل ها بتواندکارنامه قابل قبولی را به مردم ارائه دهد.


در وضعیت کرونایی جامعه و شرایطی که دولت به دلیل عدم توجه مناسب به تولیدات داخلی و کسری های شدید بودجه به وجود آمده مردم نظاره گر عملکرد مدیران در جهش ها در همه ابعاد هستند. ازطرفی هر ساله در زمان هفته دولت شاهدیم که کلنگ های متعددی به زمین زده میشود یا برنامه هایی نمادین و عکس های یادگاری در رسانه ها منتشر می شود.


با توجه به افزایش آگاهی های مردمی، نیاز است  برای بازگرداندن اعتماد عمومی بر اساس شرایطی که به دلیل سوء مدیریت دولت که  موجب فشار مضاعف به معیشت مردم و تعطیلی حداقل ۱۳ هزار کارگاه و  کارخانه شده است، مدیران شهرستان در خصوص عملکرد خود شفاف برای مردم گزارشات روان از نهاد مربوطه را در ابعاد مختلف ارائه دهند.

 

هر نهاد دارای اعتباراتی ورودی است که می بایست این اعتبارات مشخص و خروجی و عملکرد مدیران پس از طی مدت زمان یکساله در قالب یک گزارش شفاف ارائه داده شود. امیدوارم که این خواسته که مطالبه عموم مردم می باشد مورد توجه قرار گیرد تا گامی در راستای ارتقا اعتماد عمومی باشد.


یاداشت:سید محمد قاضی نیا - مدرس دانشگاه

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.