گروه: اخبار استان خبر: 163048 / تاریخ انتشار : 1399/6/16 ساعت : 09:45

دروازبان گچسارانی تراکتور سازی به نیمکت استقلال نزدیک شد+تصاویر

این در حالی است که بازتاب این خبر در رسانه ها حکایت از این موضوع دارد که مذاکرات اولیه طرفین هم خوب پیش رفته است و قرار است در روزهای آینده مذاکرات به صورت جدی‌تر دنبال شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،دروازه بان گچسارانی تیم ملی و فصل گذشته تراکتور سازی تبریز، ستاره ای بود که شب گذشته به دیدار مدیران استقلال رفت و پای میز مذاکره نشت تا به نوعی به عنوان بمب نقل و انتقالات فصل جدید رقابت های لیگ برتر کشور مطرح شود.

این در حالی است که بازتاب این خبر در رسانه ها حکایت از این موضوع دارد که مذاکرات اولیه طرفین هم خوب پیش رفته است و قرار است در روزهای آینده نیز مذاکرات به صورت جدی‌تری دنبال شود.

هرچند مدیران باشگاه استقلال در شرایطی به سراغ "محمد رشید مظاهری" رفته اند که برای هواداران استقلال خبر خوبی به شمار می رود در حالی که همین هواداران چند روز گذشته از وضعیت نقل و انتقالان و جدایی برخی بازیکنان مطرح  ازتیم دلخور بودند.

اگرچه بعد از انتشار خبر مذاکره اولیه  مظاهری با مدیران باشگاه  استقلال تهران، "سیدحسین حسینی" دروازبان اول این تیم در فصل گذشته نیز در اقدامی عجیب پست های اینستاگرامش که مربوط به تیم استقلال بود را از صفحه اش پاک کرد.

این اتفاقات در حالی رقم خورد که اخیرا نیز همسر رشید مظاهری نیز با انتشار یک استوری از هواداران تراکتورسازان خداحافظی کرده بود تا جدایی این بازیکن قطعی به نظر برسد،هرچند خود مظاهری هم اعلام کرده که به زودی در این باره صحبت هایی خواهد داشت.

اما شاید نکته اصلی این است که جدایی رشید مظاهری به نوعی پرماجرا و شاید پردردسر هم باشد و به یکی از اتفاقات جنجالی این فصل نقل و انتقالات تبدیل شود،بنابراین باید دید رشید مظاهری سرانجام  سر از استقلال در خواهد آورد و مشکل فسخ قراردادش با تراکتورسازان حل می شود و این انتقال نهایی خواهد شد؟ یا اتفاق دیگری نیز خواهد افتاد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.