گروه: اخبار استان خبر: 163118 / تاریخ انتشار : 1399/6/17 ساعت : 16:13
کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی مطرح کرد؛

بازدید رئیس مجلس از خوزستان حرکتی نو در مسیر تحول و توسعه

کارشناس مسائل سیاسی سفر دور از هیاهوی قالیباف به خوزستان را حرکتی نو در مسیر تحول و توسعه این استان ارزیابی کرد و ابراز داشت: با این سفر امید در دل مردم زنده شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛کارشناس و تحلیل گر سیاسی در یادداشتی سفر رئیس مجلس به استان خوزستان را حرکتی نو در مسیر تحول و توسعه دانست که برخلاف برخی از سرکشی های سیاسی به دور از هیاهو بود.

در یادداشت محمدعلی آرمیده آمده است:

سفر چهار روزه رئیس مجلس شورای اسلامی به خوزستان و بازدید از وضعیت عمران و توسعه شهرهای مختلف این استان آن هم بدون تشریفات و عرف های همیشه ثابت مسئولان کشور(ایراد سخنرانی ،هیاهوی رسانه ای ،سلفی انداختن و موارد دیگر)حرکتی نو در مسیر تحول و توسعه استان مظلوم خوزستان است که امیدها را دل مردم قهرمان و همیشه مقاوم خوزستان زنده کرد.

 

پوشیدن لباس رزم خدمت، دوری از تجملات ،ظواهر خشک و رسمی،حضور سر زده و بدون برنامه قبلی در بین مردم به خصوص کوچه پس کوچه های حاشیه نشینان، تامل و سعه صدر در شنیدن درد دل مردم، حکایت گم شده ای است که مدتهاست در بین مسئولان کشور رخت بسته بود و این نوید را می دهد که همیار و همرزم سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی کمر خدمت را محکم تر از همیشه بسته و منتظر ظهور دولت نو اصولگرایی دانش محور، مبتنی بر خدمت و توسعه است که در خردادماه سال آینده با فکر و اندیشه والا ملت ایران انتخاب و راه خدمت را هموار می سازند.

 

خوزستان مملو از منابع عظیم انرژی است که اگر مدیران متخصص ومتعهد فرمان آن را بدست گیرند دیگر شاهد فقر ،تهیدستی و ناهنجاری های اجتماعی نخواهیم بود.

 

مسئولان آینده ما در عرصه خدمت باید از کشورهای جنوب شرق آسیا الگو بگیرند که در مسیر خدمت به مردم، شعار و سخنرانی را کنار زده و تمام وقت خود را در حضور فیزیکی و نظارت بر تمامی بخش های توسعه و خدمت صرف می کنند ، اگر تریبونها (که با هدف رقابت نادرست سالهاست وقت مردم را تلف کرده) کنار گذاشته شوند، موتور توسعه و پیشرفت روشن و درمسیر ریل خوشبختی حرکت خواهیم کرد.

 

خوزستان! محکم بمان و منتظر بروز و ظهور فرزندان خدمتگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی باش.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.