گروه: اخبار استان خبر: 163123 / تاریخ انتشار : 1399/6/17 ساعت : 23:13
رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده خبرداد:

پلمپ 3واحد صنفی متخلف در عدم اجرای پروتکل های بهداشتی لنده

نورمحمد نعمتی از برخورد قاطع کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با صنوف متخلف که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با اشاره به روند وضعیت قرمز شهرستان لنده در خصوص بیماری کرونا و ضرورت تمکین همه مردم به خصوص صنوف و ادارات گفت: همه اقشار مختلف جامعه به خصوص ادارات و نهاد و صنوف مختلفی که به فعالیت صنفی در سطح جامعه مشغول هستند باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

 

وی افزود: باتوجه به فراگیر شدن این ویروس در شهرستان لازم و ضروری است که صنوف با حساسیت بیشتری با رعایت پروتکل های بهداشتی از تجمع افراد در مکان های سربسته جدا خودداری کنند.

 

نورمحمد نعمتی تصریح کرد: از ابتدای بیماری کرونا تا کنون هر واحد صنفی چندین نوبت مورد ارزیابی کمی و کیفی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی مورد بازدید واقع شد که بیشتر صنوف همکاری لازم را داشته اند.

 

وی افزود: در این بین برخی از صنوف همکاری کمتری داشته و علی رغم تذکرات شفاهی و کتبی متاسفانه این پروتکل ها را رعایت نکردند که امروز و با حضور پلیس اماکن، امور صنفی و کارشناسان بهداشتی پلمپ شدند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: امروز و با حضور پلیس اماکن سه باب کافه بلیارد، قهوخانه سرا به دلیل عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم اجرای پروتکل های بهداشتی تا اطلاع ثانوی پلمپ شدند.

 

وی در پایان خطاب به سایر صنوف در شهرستان لنده گفت: به دلیل اهمیت سلامتی مردم بدون شک تشدید ها بیشتر و در صورت عدم رعایت متصدیان مکانهای که رعایت نکنند پلمپ خواهند شد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.