گروه: اخبار استان خبر: 163204 / تاریخ انتشار : 1399/6/19 ساعت : 16:53

دو انتصاب در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی، حوادث و فوریت های پزشکی استان توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طی حکمی از طرف دکتر پرویز یزدان پناه؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، رئیس مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در متن این پیام آمده است:

جناب آقای دکتر محمد یزدان پناه

سرپرست محترم مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد

با سلام و احترام؛

با عنایت به تعهد، شایستگی و رضایت از عملکرد جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "رئیس مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد" منصوب می شوید تا با استعانت از خداوند سبحان و با تکیه بر توان و همت خویش و مشارکت و همیاری سایر همکاران زیر مجموعه با هماهنگی اینجانب و معاون محترم بهداشتی دانشگاه در راستای نیل به اهداف نظام سلامت و دولت تدبیر و امید گام بردارید، توفیق جنابعالی را از خداوند بزرگ خواستارم.

دکتر پرویز یزدان پناه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی، حوادث و فوریت های پزشکی استان منصوب شد

 

طی حکمی از طرف دکتر پرویز یزدان پناه؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی، حوادث و فوریت های پزشکی استان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در متن این پیام آمده است:

جناب آقای محسن جلیل

سرپرست محترم اورژانس پیش بیمارستانی، حوادث و فوریت های پزشکی استان

با سلام و احترام؛

با عنایت به تعهد، شایستگی و رضایت از عملکرد جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "رئیس اورژانس پیش بیمارستانی، حوادث و فوریت های پزشکی استان " منصوب می شوید تا با استعانت از خداوند سبحان و با تکیه بر توان و همت خویش، استفاده از نظرات ارشادی معاونین و روسای شبکه های بهداشتی و درمانی و مشارکت و همیاری سایر همکاران، زیر نظر اینجانب در راستای نیل به اهداف نظام سلامت و دولت تدبیر و امید گام بردارید، توفیق جنابعالی را از خداوند بزرگ خواستارم.

 

دکتر پرویز یزدان پناه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.