گروه: اخبار استان خبر: 163515 / تاریخ انتشار : 1399/6/26 ساعت : 13:02
خلقی پور خبر داد؛

کرونای بی رحم جان راننده یاسوجی را گرفت/هشدارهای سازمان حمل و نقل شهرداری یاسوج به رانندگان

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: با وجود فوت یکی از رانندگان تاکسی به علت کرونا لزوم رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی برای رانندگان ضروری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ضرغام خلقی‌پور گفت: با وجود فوت یکی از رانندگان تاکسی به علت کرونا لزوم رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی برای رانندگان ضروری است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: رانندگان تاکسی با توجه به ارتباط با افراد مختلف رعایت اصول بهداشتی را جدی بگیرند.

وی افزود: با توجه به ممنوع بودن سوار کردن بیش از سه مسافر در تاکسی‌ها در ایام کرونا، باید کرایه مسافر چهارم بین سایر مسافران تقسیم شود.

خلقی‌پور با بیان اینکه تاکنون ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یاسوج کمک و حمایت نشده است و هر چه هزینه کرده ایم از محل اعتبارات داخلی بوده است افزود: متولیان و مسئولان مربوطه اعتبار لازم برای کمک به تاکسی ها را در نظر بگیرند.

وی افزود: تاکنون یکی از رانندگان تاکسی یاسوج بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرده و تعدادی از رانندگان تاکسی در این شهر نیز به کرونا مبتلا شده اند و خودم نیز به کرونا مبتلا شدم.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: ۱۰۳۰ دستگاه تاکسی زرد، هزارو ۲۵۰ تاکسی موقت، بیسیم و آژانس تلفنی و تعدادی نیز تاکسی اینترنتی در شهر یاسوج فعالیت دارند و کار جابجایی مردم را انجام می‌دهند

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.