گروه: اخبار استان خبر: 163607 / تاریخ انتشار : 1399/6/28 ساعت : 16:23
در خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد:

سند2030نمونه روشن از خیانت به فرهنگ ناب ایرانی و اسلامی است/اقتدار دفاعی ما امروز اجتناب ناپذیر است

امام جمعه موقت لنده گفت:سند2030نمونه ای روشن از خیانت به فرهنگ و اسلام است و با این پیشینه قوی دینی برخی ها مجری برنامه های یونسکو باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،حجت الاسلام سید محمود الهی نیادر خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت: حادثه عاشورا خونین ترین و ماندگارترین حادثه تاریخ است که ارزش و ضد ارزش را در کمترین زمان به بزرگترین واقعه جهان تبدیل کرد.

امام جمعه موقت لنده تصریح کرد:هفته دفاع مقدس، گرامیداشت رشادت و فداکاری رزمندگانی است که پایه اصلی انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر کردند.

وی تاکیدکرد: انقلاب ما در پیروی از حادثه عاشورا انقلابی را به ارمغان آورد که در تاریخ ماندگار شد و دفاع مقدس خواب دشمنان و مستکبرین عالم را برهم زد.

الهی نیا گفت: فرزندان انقلاب با اراده پولادین خود نه تنها با عراق بلکه با هشتاد کشور به طور رسمی و غیر رسمی جنگیدند و قله های ایمان و رشادت را در طول هشت سال دفاع مقدس به دست بیاورند.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران هشت سال جانانه و عاشقانه نبرد کردند و با ایثار و از خود گذشتگی خویش حماسه ای ماندگار در جهان ثبت کردند.

امام جمعه موقت لنده گفت: امروز با همه کاستی های که در زمان دفاع مقدس داشتیم به چنان توانمندی دفاعی رسیدیم که موشک های بالستیک و دور برد ما همینه دشمنان را به لرزه درآورد.

وی گفت: به برکت خون شهید طهرانی مقدم و همرزمان شهیدش هیچ کشوری جرات حمله به ایران را ندارند چرا که عزت و سربلندی ما و اقتدار ما در شلیک به عین الاسد نشان داد که در هر نقطه ای که بخواهیم می توانیم دشمن را روی جایش برسانیم.

الهی نیا تاکید کرد:سند2030نمونه ای روشن از خیانت به فرهنگ و اسلام است و با این پیشینه قوی دینی برخی ها مجری برنامه های یونسکو باشند.

وی گفت:عادی سازی روابط بحران و امارات با رژیم صهیونیستی نشان از خیانت این کشورها با اسلام و فلسطین است.

امام جمعه موقت لنده گفت: گرانی های لجام گسیخته و افزایش بیکاری جوانان و فشار بر گرده خانواده ها از مهمترین مشکلاتی است که دولت باید چاره جویی کند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.