گروه: اخبار استان خبر: 164024 / تاریخ انتشار : 1399/7/8 ساعت : 08:48

تمدید مهلت ثبت نام و پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی

ئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد از تمدید مهلت ثبت نام و پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور تا 14مهرماه خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سجادی ضمن برشمردن مزیت های تحصیل در دانشگاه پیام نور از جمله امکان تحصیل برای همه افراد جامعه در هر نقطه ای از کشور –پایین ترین شهریه دانشگاهی- تسهیلات بسیار خوب جهت شهریه دانشجو وتسهیلات خرید گوشی تلفن همراه وتبلت جهت دانشجویان- عدم اجبار به شرکت در کلاسهای نظری – مهمترین مزیت دانشگاه را درشرایط کنونی کشور ( کرونا )برگزاری کلاسها وآزمونهای این دانشگاه به صورت مجازی وغیر حضوریعنوان کرد.

 

وی گفت: دانشگاه پیام نور در برگزاری کلاسها وآزمونهای خود به صورت غیرحضوری در کشورپیشگام می باشد که این امر با توجه به شیوع ویروس کرونا، جهت سلامتی دانشجویان- خانواده های آنان  و درنهایت جامعه اقدامی بسیار ارزشمند می باشد.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان تصریح کرد، همه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج دردفترچه راهنما برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی،  در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در بازه زمانی فوق به سایت سازمان سنجش مراجعه  و نسبت به تکمیل  فرم انتخاب رشته (اقدام نمایند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
حسین
1399/7/8 - 09:56
ممنون بابت اطلاع رسانیتون
rateup 0
 ratedown 0
علی
1399/7/9 - 23:04
درود
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.