گروه: اخبار استان خبر: 164496 / تاریخ انتشار : 1399/7/20 ساعت : 19:37

مهربانی؛ به وقت کرونا در لنده/روایتی از کاسبان منصف در شرایط بد اقتصادی+تصاویر

اگرچه مشکلات معیشتی به نوعی در جامعه حاکم شده است، اما برخی از کسبه بازار هستند که اخلاق را سرلوحه کار خویش قرار داده و فریاد رس نیازمندان در این شرایط کرونایی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،ابتدای گزارش را با حدیثی ازامام على علیه السلام آغاز می کنیم که می فرمایند: حُسنُ الخُلقِ مِن أفضَلِ القِسَمِ و أحْسَنِ الشِّیَمِ:نیک خویى از بهترین نسبت ها و نیکوترین خصلت ها است.

گاهی در یک شغل به ظاهر ساده می تواند به اقشار مختلف جامعه بهترین خدمات را با اخلاقی نیک و حسنه ارائه داد که همه از شما رضایت خاطر داشته باشند.

کم نیستند کسانی که در جامعه؛ شان و اخلاق نیک و حسنه آنان باعث جذب حداکثری مردم می شود و رعایت حال مردم آن هم در این اوضاع آشفته اقتصادی و بیماری کرونا و نیز وضعیت معیشتی مردم، می تواند بر این جذبه بیشتر و بیشتر کند.

اسفندیار کوتاهی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری درباره کسب و کارش گفت: بیش از 10سال است در سرما و گرمای تابستان به رفع نیاز روزانه مردم آن هم با قیمتی مناسب نیاز مردم را به صورت دوره گرد تامین می کنم.

وی تاکیدکرد: رضایت مندی اقشار مختلف مردم باعث شده است تا بهتر و بیشتر دل به کار ببندم و با میوه های با کیفیت خود بر رفع نیاز روزانه مردم همتی مضاعف به کار ببندم.

این جوان لنده ای گفت: روزانه از میدان میوه و تربار بهبهان میوه تر و تازه برای شهروندان تهیه می کنم و بهترین و مهمترین عامل برای تلاش در کارم همین رضایت مندی مردم است.

کوتاهی گفت: شعار بنده در 10سال گذشته سود کم و فروش خوب بوده است که با اعتمادی که مردم دارند تا امروز همواره مورد لطف و عنایت مردم بوده و خواهیم بود.

این فروشنده لنده ای درادامه تصریح کرد:هیچگاه برای کسبه بازار مزاحمت ایجاد نکرده ام بلکه در بیشتر مواقع نیز نیاز کسبه بازار را با انتقال بار از بهبهان نیز جبران کرده ام و این یک افتخار است.

در ادامه نیز حسن زمانی از فرهنگیان شهرستان لنده در این باره گفت: درک دقیق شرایط کنونی مردم و مناسب بودن قیمت این جوان به نسبت سطح بازار باعث شده است تا مشتریان زیادی به سمت وی هدایت شوند.

وی افزود: کیفیت میوه ها و حسن خلق این جوان باعث شد تا بیشتر مردم برای تامین نیازمندی روزانه خود از این جوان خوش اخلاق لنده ای خرید کنند.

فرح بخش یکی دیگر از شهروندان لنده ای گفت: رضایت مندی ما به عنوان مشتری و مناسب بودن قیمت ها باعث شد تا عمده خرید های روزانه را از این جوان لنده ای داشته باشیم.

بدون شک حس خلق و دوستی با مردم به همراه درک صحیح موقعیت مردم آن هم در این شرایط کرونایی باعث مجذوب کردن بیشتر مردم خواهد شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.