گروه: لنده خبر: 164521 / تاریخ انتشار : 1399/7/21 ساعت : 06:05
درگفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

پیگیری مطالبات روستاییان در لنده/آسفالت جاده های روستایی بخش مرکزی در آینده نزدیک

فرماندار شهرستان لنده از اجرایی شدن آسفالت تعدادی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان در آینده نزدیک خبرداد.

خدادوست موسوی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به زیرسازی جاده های روستایی در بخش مرکزی لنده گفت: یکی از مطالبات مردم روستاهای دوک، کتج و سرسوره بحث آسفالت بود که بعد از چندین سال و چندین نوبت زیر سازی این مهم با پیگیری های فراوان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با پیگیری های انجام شده با راهداری استان و مساعدت معاون سازمان راهداری کشور مسیر های زیر سازی شده روستاهای بخش مرکزی لنده در آینده نزدیک آسفالت خواهند شد.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:علاوه بر آسفالت جاده های روستایی مذکور بحث آسفالت باند دوم محور لنده به قیام نیز آسفالت خواهد و در ادامه نیز بحث آسفالت جاده روستای مال اخوند نیز در دستور کار است.

موسوی اظهارکرد: اعتبار آسفالت جاده های روستایی از محل کمیته برنامه ریزی شهرستان، اعتبارات استانی و ملی است که بخشی نیز با مشارکت بنیاد علوی اجرایی خواهد شد.

وی تاکیدکرد: امیدواریم با اجرایی شدن این پروژه شاهد رفع بخشی از مطالبات چندین ساله مردم در روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنده باشیم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
عصمتی
1399/7/22 - 10:21
درود بر فرماندار محترم همانطور که استحضار دارید با توجه به پیگیریهای مستمر بنده حقیر و همچنین تعدادی از دوستان روستای گرده کلات از وزارت تا اداره کل راهداری و همچنین قولهایی که بنیاد برا این روستا داده و همت و پیگیری مضاف جنابعالی انتظار داریم با توجه به محرومیت و مشکلات بسیار جدی که این روستا در این زمینه دارد مثل بقیه روستاها که مشکلاتشون با همت و پیگیری وپشتکار شما با همکاری بنیاد در این مورد زیرسازی و اسفالت شد ان شا اله ما را هم از این مخمصه نجات دهید ان شا اله عمری باشد ،دعای خیر ان روستا حتما بدرقه راهتان خواهد بود
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.