گروه: اخبار استان خبر: 164668 / تاریخ انتشار : 1399/7/23 ساعت : 16:59
با حضور مسئولان شهرستان لنده صورت گرفت:

آغاز یازدهمین سوگواره تعزیه استانی به میزبانی شهرستان لنده/پوستر سوگواره تعزیه رونمایی شد+تصاویر

آئین رونمایی از پوستر و بازدهمین سوگواره تعزیه استان به میزبانی شهرستان لنده امروز و با حضور مسولان این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، امروز و با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از پیشکسوتان هنر تعزیه آئین رونمایی از پوستر یازدهمین سوگواره تعزیه و آغاز به کار این سوگواره به میزبانی شهرستان لنده برگزارشد.

در ابتدای این مراسم اسماعیل زارعی گفت: این سوگواره با حضور چهار گروه تعزیه از شهرستان های مختلف استان به میزبانی شهرستان لنده به صورت ارتباط زنده از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام در روزهای 23الی 26مهرماه سال جاری برگزار خواهندشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده تاکیدکرد: این سوگواره با همکاری معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، انجمن نمایش شهرستان و به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده برگزار می شود.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه با قدردانی از برگزاری چنین مراسماتی گفت: ترویج فرهنگ عاشورا یکی از بهترین و ارزشمندترین کارهای است که می توان در قالب هنر به مخاطبان القا کرد.

وی تاکیدکرد:مفاهیم و بیان حماسه های فرهنگ عاشورا باید به درستی در بین اقشار مختلف جامعه به خصوص نسل جوان تبین شود .

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.