گروه: اخبار استان خبر: 164742 / تاریخ انتشار : 1399/7/25 ساعت : 11:27
در راستای کمک مومنانه صورت گرفت:

اهدای 2هزار ماسک به دانش آموزان و معلمان لنده ای

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده از اهدای بیش از دو هزار ماسک به آموزش و پرورش جهت توزیع بین معلمان و دانش آموزان خبرداد.

روح الله ویسی فرمانده ناحیه سپاه لنده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به رزمایش کمک های مومنانه و حضور فعال گروه های جهادی بسیج و سپاه در این رزمایش گفت: در راستای اجرای رزمایش بزرگ کمک های مومنانه بسیج سازندگی و گروه های مختلف جهادی ناحیه مقاومت بسیج لنده اقدامات خیلی خوبی در این حوزه داشتند.

 

وی افزود: همراهی و همکاری خوب بنیاد علوی در توزیع بیش از چهارهزار و500بسته معیشتی در بین نیازمندان و اقشار مختلف شهرستان لنده با اعتباری افزون بر دو میلیارد تومان و همراهی یکی از خیرین نیکوکار شهرستان در ادامه این کمک ها باعث شد تا بخشی از نیازمندی های مردم در ایام ابتدایی ویروس منحوس کرونا تامین شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده تصریح کرد: تولید بیش از شصت هزار ماسک توسط گروه های مختلف جهادی در چندین مرحله با همکاری بنیاد علوی نشان از حضور فعالانه گروه های جهادی در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس است.

 

ویسی در خصوص بازگشایی مدارس و ضرورت استفاده از ماسک برای دانش آموزان گفت: باتوجه به بازگشایی مدارس و نیاز دانش آموزان بیش از دو هزار ماسک امروز آماده تحویل به آموزش و پرورش است.

 

وی اظهارکرد: آنچه باعث افزایش نگران کننده آمار مبتلایان به ویروس کرونا است بی تفاوتی قشر جوان و سهل انگاری در رعایت اصول بهداشتی و پروتکل ها است که انتظار داریم خانواده ها نسبت به این مهم توجه لازم را داشته باشند.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.