گروه: اخبار استان خبر: 164790 / تاریخ انتشار : 1399/7/26 ساعت : 13:01
فرمانده نیروی انتظامی استان در مراسم تشیع شهید داراب امرانی؛

اتمام حجت نهایی فرمانده نیروی انتظامی استان با مخلین نظم و امنیت/شهید امرانی راه برادر شهید خود را طی کرد

فرمانده انتظامی استان گفت: تقدیم دو شهید در یک ماه گذشته نشان دهنده عظم راسخ نیروی انتظامی در برخورد با برهم زنندگان نظم و خط قرمز ما امنیت انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندهی انتظامی استان در مراسم تشییع شهید داراب امرانی با تسلیت شهادت این شهید و یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم گفت: نیروی انتظامی به عنوان متولی و طلایه دار حوزه نظم و امنیت سراسر کشور را عهددار است و در استان وظیفه دارد از امنیت شهروندان هم استانی دفاع کند

وی با بیان اینکه  این شهدای از افراد جان بر کف بود که در حین انجام ماموریت در راستای برقراری نظم و امنیت و مبارزه با قاچاقچیان شهید شد، گفت: نیروی انتظامی به کرات شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است در دو ماه اخیر دو شهید از این نیرو ها از جمله آنها بوده و در این راستا عزم ما برای مبارزه با عوامل و اشرار جدی تر خواهد شد.
 

مصطفایی با بیان اینکه شهید داراب امرانی راه برادر خود را در سال ۶۴ طی کرد، گفت: از حضور همه  اقشار و کسانی که متولی امر امنیت هستند و همچنین مردم تقدیر و تشکر می کنم.

وی با تذکر به کسانی که درصد خدشه به امنیت نظام اسلامی هستند، گفت: خط قرمز نیروی انتظامی امنیت انقلاب اسلامی است و شهادت شهید امرانی عزم ما را برای مقابله با عوامل نا امنی جدی تر خواهد کرد.

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.