گروه: اخبار استان خبر: 165107 / تاریخ انتشار : 1399/8/3 ساعت : 15:49

آغاز انتصابات مشکوک طایفه ای در شهرستان های بویراحمد و دنا/از استخدام فله ای به انتصاب طایفه ای رسیدیم!

شاید این روزها به راحتی بصورت هفتگی شاهد باشیم که مدیران ادارات شهرستانه های بویراحمد و دنا در حال رخت اندازی جدیدی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی موسوی در یادداشتی نوشت /پوست اندازی مدیران با هدف نوگرایی و ایجاد خلاقیت در عمل با نگرش جامع و درگیر کردن همه جریانات و گروه ها عملی بسیار پسندیده و قابل تامل است.

به تازگی تحرکات قابل تاملی از حیث تغییر و جابجایی مدیران در حوزه شهرستان های بویراحمد و دنا هستیم که رنگ و بوی منطقه ای و طایفه ای به خود گرفته است.

بگونه ای که برای تغییر و جابجایی یک مشاور اداره یک قشون جمع شده اند تا بلکه بتوانند فردیکه مخالف نظر و آرای شان بوده را کنار بگذارند.

کاری که هر چند در دوره های قبل نیز مواردی از آن قابل مشاهده بوده است اما اکنون ودر این زمان دارد قوتی شدید میگیرد که برای آینده سیاسی و جریانی استان و خصوصا شهرستان های بویراحمد و دنا خاطره بدی می سازد.

ادامه این روند و کنش و واکنش ها قطعا به آسیب هایی مبدل میگردد که در یک دوره 10 ساله نیز قابلیت جبران را نخواهند داشت.

در همین شهرستان ها روزی برخی افراد بدلیل استخدام فله ای کنار زده می شدند اما الان برخی دیگر بدلیل انتصاب طایفه ای مورد هجه هیچ رسانه ای قرار نمیگیرند!

کار به جایی رسیده است که صدای عموم مردم از این موضوع بلند شده است و قطعا در این زمینه باید شورای تامین استان ورود کند و در آینده چنین موضوعاتی در تایید صلاحیت ها مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.