گروه: اخبار استان خبر: 165990 / تاریخ انتشار : 1399/8/23 ساعت : 15:44
روزهای پر کار بابا برقی

باد و باران برق را با خود برد/قطعی مکرر برق در پایتخت طبیعت ایران

باز باد وباران با هم آمد تا قطعی مکرر برق در نقاط مختلف یاسوج مردم را کلافه کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،همانگونه که روز های گذشته مسئولان هواشناسی از وقوع بارش‌های بیش از نرمال و احتمال سیل و همچنین در بعضی ساعات وزش باد نسبتاً شدید خبر داد بود،در روز جمعه شاهد اولین وزش بادهای شدید بودیم،بادهایی که با آمدنشان یاسوج را خاموشی فرو بده اند.

خسارت به وسایل برقی شهروندان

قطعی مکرر برق در نقاط مختلف یاسوج از صبح امروز تا کنون سبب کلافگی مردم و همچنین وارد کردن خسارت به وسایل برقی شده زیرا هر لحظه شاهد قطع و وصل برق هستیم.

بر اساس رویه معمول،یکی از نکاتی که باعث این موضوعات شده وجود تمامی خطوط برقرسانی فشار متوسط در کهگیلویه و بویراحمد  به صورت هوایی بوده که درصورت وزش های شدید باد و بارش ها متاسفانه قطع و خاموشی های ناخواسته بدنبال دارد.

باد و باران برق را با خود برد

اما مسئله ای که باعث دلخوری مردم آن هم در پایتخت طبیعت  ایران و برخی از مناطق دیگر شده است نوسانات برق و قطع چندین باره برق در این روز تعطیل بوده است.

بر اساس روند های معمول در روزهای تعطیلی بایدنوسات برق کمتر از دیگر روزها باشد و به دلیل تعطیلی و نبود کارمندان ادارت، این موضوع نباید صورت گیرد،اما آنچیزی که به عینه دیده شده قطع مکرر برق آن هم به دلایلی همچون بارندگی و باد بوده است.

استانی پر برق اما همیشه به دنبال برق

از سویی شبکه توزیع برق استان که  عمر کوتاهی داردنبایددربرابر این گونه بادهاوبارش هااینگونه ضعیف نشان دهد و قطع و وصل مکرر آن باعث دلخوری بسیاری از شهروندان شده است .

استان کهگیلویه وبویراحمد در حال درکریدر برق رسانی به استانهای دیگر قرار دارد که قطع و وصل های مکرر برق در مرکر استان بسیار تعجب بر انگیز بوده است.

 

انتهای پیام


 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
میلاد
1399/8/23 - 17:21
این همه خاموشی، نتیجه ناکارامدی مدیر برق شهرستان بویراحمد
rateup 0
 ratedown 0
بابا برقی
1399/8/23 - 17:27
مدیر برق شهرستان رو برکنار کنید و سلام مدیر_ناشایست
rateup 0
 ratedown 0
بابا برقی
1399/8/23 - 17:27
مدیر برق شهرستان رو برکنار کنید و سلام مدیر_ناشایست
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.