گروه: اخبار استان خبر: 166369 / تاریخ انتشار : 1399/9/2 ساعت : 14:11
آغاز مطالبه گری رسانه ای از دو نماینده استان:

چشم انتظاری مردم برای به ثمر نشستن وعده های دو نماینده استان/انتظار برای نتیجه بوق و کرناهای رسانه ای

مردم کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون چشم انتظار به ثمر نشستن وعده های دو نماینده استان در مجلس شورای اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، وقتی مسئولی از سطح کشور وارد استان می شود و همه برای شرکت در جلسه شورای اداری حضور پیدا می کنند از ظرفیت های و پتانسیل های استان گفته می شود و مسئول کشوری نیز تایید می کند خود نیز در ابتدای سخن به ظرفیت های استان اشاره می کند اما با این وجود هنوز اسم محرومیت بر دوش استان کهگیلویه و بویراحمد است.

اکنون بیش از پنج ماه از آغاز مجلس یازدهم  می گذرد، در این مدت دو نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی فعالیت ها و دید و بازدیدهای مختلفی داشتند، این دید و بازدید ها هم در سطح استان با  مدیران کل بوده و هم در سطح کشور با وزیران دولت دیدارهایی داشتند و از مشکلات مردم شهرستان های مختلف استان گفته اند.

اکنون مردم کهگیلویه و بویراحمد به ویژه مردم این دو حوزه انتخابیه در انتظار تحقق وعده ها و دید و بازدیدهای دو نماینده استان با مسئولان کشوری هستند که آیا گرهی از مشکلات باز شده است یا خیر.

مهمترین مشکلاتی که می توان در استان به آن اشاره کرد وضعیت اقتصادی و بیکاری جوانان این استان است، مشکلی که با دعوت سرمایه گذاران در استان و راه اندازی شرکت های بزرگ صنعتی قابل درمان خواهد بود.

مشکل دیگر راه های صعب العبور و کوهستانی در نقاط مختلف استان است که به یک همت جدی نیاز دارد، اکنون که کلاس های مجازی به جای حضوری فعالیت دارند سرعت اینترنت و وجود آن از ضروریات مهم این مردم است.

روشنفکر 6 آبان ماه و موحد 25 اردیبهشت ماه با وزیر ارتباطات دیدار و گفت گو داشتند و مشکلات زیرساختی اینترنت و آنتن دهی را مطرح کردند، این دیدارها تا کنون چقدر توانسته مشکل دانش اموزان مناطق محروم استان را برطرف کنند، مردم اکنون منتظر خروجی اینگونه جلسات هستند.

---
 

دو نماینده استان با وزیر نیرو، وزیرنفت، وزیر کشور، معاون رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت  دیدار و گفت و گویی های داشتند، و در هر حوزه متناسب با آن خواسته ها و مشکلات  مردم را مطرح کردند.

اکنون بعد از گذشت بیش از 5 ماه و این دید و یازدیدها، مردم منتظر یک خروجی و نتیجه ملموس هستند، نتیجه ای که به راحتی قابل لمس باشد و مردم با شنیدن آن خوشحال شوند.

این دیدارها و وعده هایی که از طرف مسئولان کشوری داده می شد توسط رسانه ها در بوق و کرنا می شد، مردم استان به ویژه مردم این دو حوزه انتخابیه منتظر نتیجه بوق کرناهای رسانه ای هستند، که این وعده های مسئولان کشوری قرار است چه زمانی محقق شود.

وظیفه رسانه ها مطالبه گری از مسئولان است، این پایگاه خبری نیز با توجه به رسالتی که دارد مطالبه گری از دو نماینده استان در مجلس شورای اسلامی را آغاز کرده است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.