گروه: اخبار استان خبر: 168301 / تاریخ انتشار : 1399/10/8 ساعت : 10:16
فرماندار دنا در گفتگو با صبح زاگرس؛

حضور مردم در تشییع میلیونی شهید سلیمانی اولین سیلی به دشمن بود

فرماندار دنا با اشاره به تشییع تاریخی سردار سلیمانی گفت: همین حضور میلیونی مردم در تشییع باشکوه، خود اولین ضربه و سیلی به دشمنان بود که نشان داد همواره مردم قدردان زحمات و رشادت های سرباز فداکار خود هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار دنا فرارسیدن سالگرد شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت و بیان کرد: سردار سلیمانی عزیز ترین و محبوب ترین سردار قرن در ایران است به این دلیل که ایشان یک شخص نبود بلکه شخصیت بود و مجموعه ای از اخلاق، معنویت، مردانگی، رشادت، شهامت، مردم داری، نو دوستی و میهن دوستی بود.

 

عبدالمجید پناهی افزود: سردار سلیمانی به هیچ گروه خاصی تعلق نداشت و متعلق به همه مردم بود همچنین ایران را با همه ساکنان و همه قومیت ها دوست می‌داشت و رمز ماندگاری ایشان همین بود، سردار سلیمانی فردی نبود که در جلوی دوربین خود را نشان دهد بلکه انسانی بود که همیشه پشت صحنه و با تمام قوا از مردم خودش دفاع می کرد و دائماً در میدان عمل بود.

 

وی بیان کرد: شهید سلیمانی خورشیدی بود در پهنه آسمان دلاوری ها و خوبی ها که در صحنه عالم ماندگار شد دنیا مشاهده کرد افرادی در ایران وجود دارد که در قلب مردم جای دارند و مراسم تشییع حماسی و باشکوه ایشان نشانگر این موضوع است.

 

فرماندار دنا با اشاره به تشییع تاریخی سردار سلیمانی گفت: همین حضور میلیونی مردم در تشییع باشکوه، خود اولین ضربه و سیلی به دشمنان بود که نشان داد همواره مردم قدردان زحمات و رشادت های سرباز فداکار خود هستند.

 

پناهی گفت: تمام دشمنان این مرز و بوم و همه دنیا پس از آن تشییع باشکوه متوجه جایگاه ویژه افرادی که در دفاع از وطن و سرزمین ایران مردانه دفاع می‌کنند شدند.

 

وی افزود: دشمن و معاندین بدانند سردار سلیمانی های زیادی وجود دارد و ایشان الگوی خوبی برای نسل جوان و تمام کسانی که برای دین، کشور و ارزش های جامعه خود ارزش قائل هستند خواهد بود.

 

فرماندار دنا گفت: در سالگرد این سردار بزرگوار متاسفانه امکان اجرای برنامه های حضوری و باشکوه وجود ندارد به دلیل شیوع کرونا ولی به صورت مجازی می توان با تولید محتوا مسابقات کتابخوانی شب شعر و یادواره‌های مجازی یاد بود ایشان گرامیداشت.

 

پناهی در ادامه افزود: هم‌چنین اجرای برنامه‌های کمک های مومنانه و نصب تمثال و سخنان گهربار ایشان در ادارات شهرستان دنا، اجرای مسابقات مختلف توسط سازمان تبلیغات و سپاه شهرستان دنا همچنین نامگذاری یکی از بلوارهای بزرگ شهر سی سخت به نام مبارک شهید سلیمانی و مراسم یادبود شهیدان و مادران شهیدی که به فرزند شهید خود پیوستند بخشی از برنامه های ویژه سالگرد شهید سلیمانی است.

 

وی با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا به صورت مجازی در شهرستان دنا گفت: با توجه به شیوع کرونا دستورالعمل‌های ستاد کرونا استان مبنی بر جلوگیری از هرگونه تجمع، با اجرای یادواره‌های شهدا به صورت مجازی و برنامه هایی در فضای مجازی میتوان یاد و خاطره آن شهید بزرگوار را گرامی داشت تلاش‌های نیروهای دولتی و مردمی نمود بهتری پیدا خواهد کرد.
انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.