گروه: اخبار استان خبر: 178788 / تاریخ انتشار : 1399/10/15 ساعت : 17:15

حضور چراغ خاموش فرمانداری بویراحمد در اجرای پروژه های عمرانی/کناری ماندنی است یا رفتنی؟

اگرچه در کوچه و بازار از هم اکنون زمزمه های بسیاری در خصوص جابجایی کناری پیچیده شده است اما هنوز موضوعی در این خصوص قطعی نشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عباس منوچهری – یکی از عمده نقدهایی که فعالین رسانه در ابعاد مختلف نسبت به وضعیت فرمانداری بویراحمد دارند این است که عملا صدایی از این فرمانداری در اجرای پروژه های عمرانی بلند نمیشود.

این موضوعات در سطح شهرها نیز محسوس تر دیده میشود اگرچه اساس کار شهرها برعهده شهرداری هاست اما لزوما شهرداری ها در این وضعیت کرونایی نمیتوانند موفق عمل کنند.
 
3 سال از روی کار آمدن کناری بعنوان فرماندار بویراحمد می گذرد، برخی فعالین اجتماعی از کناری بعنوان شخصیتی با زیرکی کامل که در پشت پرده امورات خود را سازماندهی و اجرا می کند نام می برند.
 
اصولا در مباحث مدیریتی کمتر بدنبال حاشیه است.
 
اما از هرچه بگذریم او فرماندار دولت تدبیر و امید است و تا پایان این دولت در سمت خود باقی می ماند.
 
اگرچه در کوچه و بازار از هم اکنون زمزمه های بسیاری در خصوص جابجایی کناری پیچیده شده است اما هنوز موضوعی در این خصوص قطعی نشده است.
 
برخی افراد هم از گزینه های جایگزینی وی نام می برند که در این خصوص چیزی مشخص نیست.
 
اما آنچه که مورد توجه است این است که چرا وضعیت پروژه های عمرانی و کارگاه های صنعتی در سطح این شهرستان به پایین ترین سطح خود رسیده است و اگر وجود دارد چرا در این خصوص اطلاع رسانی لازم نمیشود؟
 
باید دید سرانجام فرمانداری بویراحمد چه میشود و چه رویکردی در قبال این فرمانداری اندیشیده می شود.
 
انتهای پیام/ 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.