گروه: اخبار استان خبر: 179030 / تاریخ انتشار : 1399/10/20 ساعت : 17:14
در آئین غبارروبی گلزار شهدای روستای ایدنک مطرح شد:

نقش برآب کردن نقشه واکسن های امریکایی و انگلیسی توسط مقام معظم رهبری+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: مقام معظم رهبری با نگاه آینده نگری و هوشمندانه خویش تمام نقش های دشمنان را در خصوص واکسن های امریکایی و انگلیسی فایزر نقش برآب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،به مناسبت دهه بصیریت و به منظور پاسداشت یاد و خاطره شهدای ولامقام هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم آئین غبارروبی گلزار شهدای روستای ایدنک با حضور فرمانده سپاه ناحیه لنده و بسیجیان این روستا برگزارشد.

روح الله ویسی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به خصوص 15شهید گلگون کفن روستای ایدنک گفت: انقلاب اسلامی ما ثمره خون صداها هزار شهید و موافعان حرمی است که با نثار جان خویش نگذاشتند کوچکترین آسیبی در چهار دهه گذشته به این انقلاب وارد شود.

وی افزود: پایداری و استمرار انقلاب اسلامی ما مرهون همین جان فشانی ها، ایثارگری ها و رشادت های است که تاریخ در خصوص حماسه آفرینی آنان همواره آنان را جزئی از چهره های ماندگار در خود ثبت کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه لنده تصریح کرد: سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری در روز جمعه و بیان برخی مباحث کلیدی و راهبردی نشان از توجه ویزژه ایشان به همه مباحث به خصوص آینده نگری ژرف ایشان در خصوص توطئه های دشمنان در ابعاد و لایه های مختلف است.

وی تاکیدکرد: مقام معظم رهبری با نگاه آینده نگری و هوشمندانه خویش تمام نقش های دشمنان را در خصوص واکسن های امریکایی و انگلیسی فایزر نقش برآب کرد.

ویسی گفت: توجه به دانش و نبوغ دانشمندان داخلی و حمایت از تولیدات انان و توانمند شدن در این حوزه یکی از مهمترین تاکیدات مقام معظم رهبری در چندسال گذشته بر پایه ما باید قوی باشیم است که بارها در سخنرانی ها مختلف بر قوت در حوزه های مختلف تاکیدکردند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.