گروه: اخبار استان خبر: 179045 / تاریخ انتشار : 1399/10/20 ساعت : 13:48
در گفتگو با فرماندار باشت مطرح شد:

آخرین جزئیات از باز گشایی تالارهای عروسی

فرماندار باشت: برای باز گشایی تالارهای عروسی نیازمند دستورات ستاد ملی کرونا هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محدودیت برای تالارهای پذیرایی  همچنان ادامه دارد و، به گفته فعالان بازار، منجر به ورشکستگی و تغییر صنف صاحبان این واحدها شده است. از طرفی، تعطیلی نزدیک به یکسال  این تالارهای عروسی و کسادی این بازار، رونق کسب و کار برخی صنوف مانند باغ‌داران و صاحبان خانه‌های اجاره‌ای و محضرداران و... را به دنبال داشته است.

ماه‌هاست کرکره‌های تالارها بالا نرفته و کسب و کار صاحبان آنها سوت و کور است. حال این سوال پیش می آید که چرا تا کنون هیچ تصمیمی در این زمینه که تالارها باز باشند گرفته نشده است.

در شهرستان باشت  تنها تالار این شهرستان بعد از اعلام ستاد کرونا مبنی بر بسته بودن تالارها در سراسر کشور، تاکنون بسته بوده است و هیچگونه جشنی در آن برگزار نمی شود.  و مثل دیگر  تالارهای منطقه  منتظر دستورات ستاد کرونا است.

در همین خصوص مسعود حسینی فرماندر باشت در گفتگو با این پایگاه خبری گفت:در حال حاضر دستور العملی از طرف ستاد کرونا مبنی بر باز گشایی تالارهای عروسی ابلاغ نشده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به شرایط حساس کرونا در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد، مکانهایی که تجمعات بیش از حد در آنها برگزار می شود می تواند بستری  برای شیوع کرونا باشد و شرایط را از وضع موجود نیز بدتر کند.

فرماندار باشت گفت:در حال حاضر تنها چیزی که مهم است سلامت مردم و جلوگیری از انتشار این ویروس منحوس است، که باید با رعایت پروتکلهای بهداشتی  و پرهیز از تجمعات این بیماری را کنترل کنیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.