گروه: اخبار استان خبر: 179247 / تاریخ انتشار : 1399/10/24 ساعت : 02:03

نظر رهبر انقلاب درباره سفرهای استانی قالیباف

سفرهای استانی رییس مجلس در ماه های اخیر خبرساز و حاشیه ساز شده است. دولت از این سفرها با این استدلال که در آنها پروتکل های بهداشتی رعایت نمی شود و خلاف مقرارت ستاد کروناست انتقاد می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد باقر قالیباف در گفت و گویی با سایت دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب از دیدگاه مثبت رهبر معظم انقلاب درباره سفرهای استانی اش خبر داد. 

رییس مجلس در این باره گفت: "من اخیراً سفر بودم و یکی از مسائلی که ایشان در همین زمینه مطرح کردند، این بود که فرمودند ارتباط مستقیم با مردم و سرکشی به مردم را یک اصل بدانید، هم کارشان را پیگیری و حل کنید و هم در میان مردم با مردم صحبت کنید، ارتباط برقرار کنید تا مردم شما را ببینند و این یک اساس است. یقیناً یکی از موضوعات اساسی انقلاب و نظام همین ارتباط مستقیم با مردم است. همین که مردم بدانند مسئولان مثل خودشان هستند و اگر مشکلی و کاری هست برای همه هست و اگر رفاهیات هم هست، برای همه هست. ایشان بر مردمی بودن، مردمی زندگی کردن و در میان مردم بودن و اقصاد و معیشت مردم را در اولویت قرار دادن، تأکید دارند.

او افزود: «من در جلسه‌ای خدمت رهبر انقلاب بودم و موارد را خدمت ایشان عرض می‌کردم. ایشان به بنده فرمودند که حتما این سفرهای استانی را، اولویت بدانید و بروید. اساس انقلاب این است که در بین مردم باشید، شرایط سخت مردم را بدانید و مردم در روزهای سخت، مسئولان، مخصوصاً روسای قوا را کنار خود ببینند. رفتن شما به آنها روحیه می‌دهد و باعث می‌شود تا مشکلات آنها را رفع کنید.»

سفرهای استانی رییس مجلس در ماه های اخیر خبرساز و حاشیه ساز شده است. دولت از این سفرها با این استدلال که در آنها پروتکل های بهداشتی رعایت نمی شود و خلاف مقرارت ستاد کروناست انتقاد می کند. 

امروز هم علی ربیعی  سخنگوی دولت در نشست خبری خود با انتقاد از برخی رفتارهای مسئولان در رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، تاکید کرد: "امیدواریم که برخی مسئولان استانداردهای دوگانه را در رعایت پروتکل های بهداشتی کنار بگذارند و مسئولانه رفتار کنند. متاسفانه عدم مراعات هشدارهای بهداشتی در جریان برخی سفرهای مسئولان و برخی مراسم تشییع و خاکسپاری از نظر مسئولان کنترل نگران کننده است. انتظار می رود همگان به مراعات پروتکل های بهداشتی پایبند باشند."

از سوی دیگر برخی معتقدند سفرهای رییس مجلس انتخاباتی است و قالیباف به دنبال نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری است.

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.