گروه: اخبار استان خبر: 179287 / تاریخ انتشار : 1399/10/24 ساعت : 15:28

تشکیل پرونده قضایی برای برخی از مدیران استان/شرکت آب منطقه ای استان در خصوص پارک مهرورزی یاسوج همکاری کند

حسنی گفت:شرکت آب منطقه ای استان در اجرای طرح جامع خود، به خصوص در قسمت پایین دست پارک مهرورزی که در سنوات گذشته تخریب شده همکاری کند و شهرداری یاسوج، با اخذ طرح به صورت میدانی، مسیر آب را مدیریت کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست ساماندهی بستر و حریم رودخانه بشار به ریاست سید عیسی حسنی معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و حضور شهردار یاسوج  و معاونین ، معاون آب منطقه ای، دفترفنی استانداری، مدیر کل شهری استانداری، برگزار شد.

 
سید عیسی حسنی معاون پیشگیری از وقوع جرم اظهار کرد: جزیره ای عمل کردن و تداخل برخی وظایف و عدم هماهنگی بین بخشی در بسیاری از موارد باعث موازی کاری در امور و در برخی موارد، باعث ترک فعل خواهد شد که نیازمند مشارکت و تبادل نظر در این موارد است.
 
وی با اشاره به وضعیت توپوگرافی رودخانه بشار و واقع شدن در شهر یاسوج افزود: این و ضعیت باعث تداخل وظیفه آب منطقه ای و شهرداری شده است که نیازمند همکاری و مشارکت این دو نهاد جهت ساماندهی بستر و حریم رودخانه بشار است.
 
 معاون قضائی رئیس کل داد گستری استان به مسئله ی تخریب پارک مهرورزی در سنوات قبل به واسطه ی وقوع سیل اشاره نمود و افزود: لازم است شهرداری یاسوج و شرکت آب منطقه ای استان  جهت بررسی علمی و رعایت بستر و حریم رودخانه و زیبا سازی مسیر همکاری لازم را داشته باشند.
 
وی گفت: در سال گذشته عدم همکاری بخش های مختلف منتهی به زیان به بیت المال گردید که متأسفانه برای برخی مدیران پرونده قضائی تشکیل شد.
 
حسنی گفت:شرکت آب منطقه ای استان در اجرای طرح جامع خود، به خصوص در قسمت پایین دست پارک مهرورزی که در سنوات گذشته تخریب شده همکاری کند و شهرداری یاسوج، با اخذ طرح به صورت میدانی، مسیر آب را مدیریت کنند.
 
دراین جلسه مصوب شد پرونده متصرفین حریم و بستر رودخانه به معاونت اجتناعی و پیشگیری از وقوع جرم ارسال شود.
 
لازم بذکر است پس از پایان این نشست مسئولان شرکت کننده در آن از تآسیسات موجود و حاشیه ی رودخانه بشار بازدید کردند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.