گروه: اخبار استان خبر: 182871 / تاریخ انتشار : 1400/1/11 ساعت : 15:55
شاعر کهگیلویه و بویراحمدی مطرح کرد:

پیشرفت ایران مرهون "نقش آفرینی مردم" در تحولات گوناگون است

شاعر کهگیلویه و بویراحمدی گفت: مردم و مسئولان با هم و در کنار هم در برهه های مختلف سبب پیشرفت انقلاب اسلامی شدند و امروز پیشرفت در عرصه علم و دانش، تکنولوژی، فناوری ناشی از نقش مردم و حمایت آنها از نظام است.

فریدون داوری در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص مردمی بودن نظام و انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام(ره) نهضتی را برپا کرد و پرچمی را برافراشت و کشور را از بند استبداد و استعمار رهایی داد و آمدن او ایران را مستقل و آزاد و آباد کرد.

 

وی با بیان اینکه مردم با لبیک به ندای امام راحل در تحولات گوناگون انقلای نقش آفرینی کردند، گفت: مردم با حضور در دفاع مقدس پرچم دار عرصه جنگ بودند و با حضور در این عرصه و ایستادگی در برابر دشمنان ایران اسلامی نقش چشمگیری برای پیروزی جنگ تحمیلی ایفا کردند.

 

شاعر کهگیلویه و بویراحمدی به روحیه ستم ناپذیری و ایستادگی مردم ایران در برابر استعمار و آمریکا و حمایت از نظام در تحولات سیاسی گوناگون اشاره کرد و گفت: مردم ایران در اویل انقلاب به رهبری مراجع و علما و امثال شهید بهشتی خود را فدای ارزش های انقلاب و امام و رهبری کردند.

 

داوری با بیان اینکه انتخابات یک دگرگونی و نماد آزادی و طرح دینی و مدنی است که مردم در این عرصه در طول دوران انقلاب اسلامی مشارکت داشتند، بیان کرد: مردم و مسئولان با هم و در کنار هم در برهه های مختلف سبب پیشرفت انقلاب اسلامی شدند، و امروز پیشرفت در عرصه علم و دانش، تکنولوژی، فناوری ناشی از نقش مردم و حمایت آنها از نظام است.

 

این مسئول به وظیفه مسئولان برای در نظرگرفتن خواسته ها و مطالبات مردم درکنار نقش آفرینی مردم و حمایت آنها از نظام و مسئولان اشاره داشت و گفت: مسئولان باید با آرمان های امام و شهدا عهد بسته و اجازه ندهند مشکلات مردم سبب آزردگی خاطر آنها شود.

 

وی گفت: خود بنده از ابتدای انقلاب در ابتدایی ترین موضوعات در تحولات ملی و آیینی و مذهبی نقش آفرینی داشتم به عنوان مثال در عرصه انتخابات به عنوان نماینده فرماندار، نماینده شورای نگهبان و ناظر در امر انتخابات حضور داشتم، بنابراین مردم در همه عرصه ها حضور داشتند که این موضوع نشان از مردمی بودن انقلاب اسلامی دارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.