گروه: اخبار استان خبر: 188139 / تاریخ انتشار : 1400/4/26 ساعت : 22:28
در دیدار با خانواده های معظم شهدای لنده مطرح شد:

والدین شهیدان گنجینه های ارزشمندجامعه هستند/قدردانی از عوامل ساخت مستند شهید کریمی در لنده+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت:والدین شهیدان گنجینه های ارزشمندجامعه هستند که از تمام هستی فرزند خویش برای دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب مایه گذاشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،پیش از ظهر امروز مسول ایثارگران سپاه فتح به همراه فرمانده سپاه ناحیه لنده و جمعی از فرماندهان دوران دفاع مقدس با حضور در منزل سردار شهید جانمحمد کریمی و شهید محمدسهرابی ثانی از شهدای والامقام مبارزه با گروهک تروریستی پژاک در کردستان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار فرمانده سپاه ناحیه لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم گفت: در جامعه امروزی ایثار و شهادت، به عنوان یک فرهنگ متعالی در زمره عالی‌ترین مفاهیم الهی و نتیجه والاترین ارزش‌هایی است که می‌توان با ترویج آن در جامعه یک حرکت فرهنگی را شکل داد.

وی افزود: والدین شهیدان گنجینه‌های ارزشمندی هستند که از تمام هستی فرزند خویش برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب مایه گذاشتند.

روح الله ویسی گفت: انتقال مفاهیم ایثار و شهادت به نسل جوان تنها با برگزاری بزرگداشت، یادواره‌های شهدا و ساخت مستند از نحوه شهادت و سبک زندگی شهیدان به نسل آینده را ممکن می‌سازد.

وی افزود: حضور جوانان در عرصه ساخت مستند برای شهیدان نمونه‌ای از انتقال مفاهیم ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان است که ساخت مستند سردار شهید جانمحمد کریمی در نوع خود قابل تحسین است.

در ادامه این دیدار‌ها از مجاهدت و تلاش‌های خانواده‌های شهیدان کریمی و سهرابی ثانی تجلیل شد.

تصاویر تکمیلی در زیر امده است:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.