گروه: اخبار استان خبر: 190330 / تاریخ انتشار : 1400/6/9 ساعت : 17:03

نقدی بر معرفی پزشکان نمونه شهرستان بویراحمد و دنا!

همه پزشکان و کادر پزشکی که در این دوران سیاه کروانایی مشغول خدمت به مردم در خط مقدم هستند همه پزشک نمونه هستند و اساسا شاید این مرزبندی درست و به صلاح نباشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یادداشت ارسالی- همیشه با نام پزشک به یاد روزی می افتم که در جامعه پزشکی از آن به روز قسم به وجدان یا میثاق نامه یاد می کنند، روزی که همه ما پزشکان با عهدی فراموش نشدنی پیمان می بندیم تا بتوانیم در خدمت به جامعه و مردم فارغ از هر گونه نگاه و نگرشی کوتاهی نکنیم.

حال که طی این چند روز شاهد برخی حرکات در سطح برخی تشکل ها و سازمان ها در خصوص انتخاب پزشک نمونه بودیم شاید چند نکته گذرا خالی از فایده نباشد:

اولا برای ما که جزو جامعه پزشکان این دو شهرستان هستیم مشخص نیست که این انتخاب ها با کدامین مولفه ها به سرانجام رسیده است؟

دوما حال که از این معیارها بی اطلاع هستیم کدام هیئت و شورا دور هم نشسته اند و این امتیازات را به ریز چک کرده اند؟

از همه این موارد که بگذریم و در کل بخواهیم بگوییم، همه پزشکان و کادر پزشکی که در این دوران سیاه کروانایی مشغول خدمت به مردم در خط مقدم هستند همه پزشک نمونه هستند و اساسا شاید این مرزبندی درست و به صلاح نباشد.

پزشکانی که بی هیچ تملقی و با کمترین هزینه ها بهترین خدمت ها را ارایه می دهند همچنان در کنار مردم هستند و بی گمان همچنان این روحیه خستگی ناپذیری در این قشر از جامعه بیش از پیش وجود دارد.

پزشکی از دیار بویراحمد و دنا

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.