گروه: اخبار استان خبر: 190511 / تاریخ انتشار : 1400/6/19 ساعت : 20:30

گلایه های برجا مانده شهروندان دهدشتی از فضای سبز نامناسب میدان اصلی شهر+تصاویر

گلایه ها و نارضایتی های شهروندان دهدشتی از فضای سبز نامناسب پارک میدان اصلی این شهر تاکنون راه به جایی نبرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فضای شهری حداکثر ارتباط با مردم و زیستگاه پیرامونشان دارد و  نبود منظر شهری مناسب، منجر به بی علاقگی شهروندان به شهر و دلسوز نبودن به آن شده و تشدید روند نزولی کیفیت محیط شهری را به دنبال خواهد داشت.

 

 هر شهری بسته به نوع اب و هوا، پوشش، فرهنگ و آداب و رسوم به  ویژگی هایی  ابزاری برای زیبایی نیازمند است.

 

در همین خصوص گلایه های شهروندان دهدشتی از نامناسب بودن فضای سبز میدان اصلی این شهر  مسئله‌ای است که مدت ها وجود داشته و البته تاکنون راه به جایی نبرده و گذشت زمان نیز تغییری در چهره شهر ایجاد نکرده است.

 

تقوی یکی از شهروندان دهدشتی با ابراز گلایه از اینکه مگر شهرداری بودجه فضای سبز ندارد که ما باید در چنین چیدمان شهری زندگی کنیم، گفت: فضای سبز میدان اصلی شهر بسیار نامطلوب است و اصلا در خور مرکز یک شهرستان نیست.

 

وی  نسبت به تجمع آب در این پارک نیز ابراز نارضایتی کرد و بیان داشت: به وضوح می توانید ببینید که موقع آبیاری، در  محل عبور و مرور، آب جمع شده و مانع تردد شهروندان می شود، و در فصل بارندگی، این مکان به دریاچه ای از آب تبدیل خواهد شد که مشکل را صد چندان می کند.

  

کاظم نصرتی نیز گفت:اگر  فقط چند دقیقه در پارک میدان شهر دهدشت گشتی بزنید شاهد این مدعا خواهیم بود، میدانی که سال هاست از احداث آنها می گذرد اما تاکنون پوشش گیاهی مناسبی به خود ندیده است.

 

این تنها بخشی از زخم های یک شهر از عدم مدیریت صحیح سالیان گذشته تاکنون می باشد.

به راستی تا چند سال دیگر شهروندان باید صبر کنند تا از یک فضای شهری ایده ال برخوردار شوند، لذا امیدولرند در دوره جدید مدیریت شهری شاهد تحول در این عرصه باشند.

 

تصاویر تکمیلی:

---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.