گروه: اخبار استان خبر: 190685 / تاریخ انتشار : 1400/6/17 ساعت : 11:26

پرستار قلابی در یاسوج دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان از دستگیری یک نفر کلاهبردار که خود را پرستار بیمارستان معرفی کرده بود خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ"سعید بالش زر" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره کلاهبرداری در شهر یاسوج توسط فردی تحت عنوان پرستار که با تزریق ژل لب و بوتاکس از شهروندان کلاهبرداری می نمود، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی مستندات ارائه شده توسط شاکیان و حساب‌های مختلف بانکی توانستند ردپای کلاهبردار حرفه‌ای را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و اقدامات فنی و تخصصی، متهم در یک عملیات پلیسی دستگیر و جهت بازجویی به پلیس آگاهی استان دلالت داده شد.

بالش زر تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه خود را پرستار معرفی و اظهار داشت که مطب شخصی در خیابان پزشک دارم و کارم تزریق ژل لب و بوتاکس است و اعتراف کرد که از این طریق مبلغ ۶۰ میلیون ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد، از شهروندان خواست: به هشدارهای لازم در خصوص عدم مراجعه به مکان های فاقد مجوز توجه داشته و به علت مشکلات اقتصادی به جهت پرداخت هزینه کمتر به محل های فاقد مجوز قانونی مراجعه نکنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.