گروه: اخبار استان خبر: 190745 / تاریخ انتشار : 1400/6/19 ساعت : 10:26
روایتی از خدمت بی منت در شهرستان لنده:

جهادگران اولین ها، طلای کثیف را خرج نیازمندان لنده می کنند +تصاویر

گروه جهادی اولین ها با جمع آوری طلای کثیف و فروش آن به نیازمندان لنده ای خدمات رسانی می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یکی از برکات ارزشمند در تشکیل گروه های جهادی خدمت بی منت و به دور از حواشی به محرومینی است که هیچ ملجا و پناهگاهی ندارند.

 

مقام معظم رهبری در جمله در وصف گروه های جهادی فرمودند:«ما جز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم.». و امروز جوانانی از شهرستان لنده با تشکیل یک گروه جهادی به نام گروه "جهادی اولین ها" که با هدف خدمت رسانی به محرومین، ایتام و نیازمندان با مشارکت جمعی از معلمین جوان، جوانان تحصیل کرده و بدون ادعا با فعالیت در قالب های مختلف از جمله تعمیر و سرویس وسایل خانگی، تعمیر و مرمت مدارس و منازل ایتام و نیازمندان، گازکشی منازل در این شهرستان به خدمت به محرومان می پردازند و به دور از هرگونه هیاهو بهترین خدمت را ارائه می کنند.

 

تمام منابع مالی این گروه توسط اعضا و با جمع آوری ضایعات پلاستیکی و آهنی و فروش آنها و هزینه برای محرومین کارهای عام المنفعه خود را مدیریت و برنامه ریزی می کنند.

 

امروز و در اقدامی جهادی با هزینه 5میلیون تومانی برای یکی از محرومین در یکی از روستاهای بخش موگرمون در این شهرستان تواستند بحث گازکشی به تنها منزلی فردی بی بضاعت که فاقد گازشی در این روستا بود را با مشارکت گروهی به سرانجام برسانند و گرمایی گاز شهری را به کانون گرم این خانواده فقیر روستای ببخشند.

 

این گروه در مدت سه سال فعالیت خود منشا خیری برای رفع دغدغه بیشتر ایتام و نیازمندان و محرومین بوده است که با اجرایی نمودن رهنمون های مقام معظم رهبری با اتکا به سرمایه جوانی خویش به طور شبانه روزی در حال خدمت به محرومین و نیازمندان و ایتام هستند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.