گروه: اخبار استان خبر: 190904 / تاریخ انتشار : 1400/6/21 ساعت : 22:17

معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی لیکک + تصاویر

صبح امروز با حضور مسئولان انتظامی استان و شهرستان و اعضای شورای تامین شهرستان بهمئی مراسم تودیع و معارفه فرمانده قدیم و جدید نیروی انتظامی شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛حکمت الله سنایی فرماندار شهرستان بهمئی گفت :امنیت در شهرستان بهمئی در سال‌های اخیر علی‌ رغم فراز و فرودها و اتفاق هایی که شرایط ویژه در این شهرستان بوده پرونده های نیروی انتظامی در بحث وظایفی که دارند و اهمیت شهرستان قابل دفاع است و جای قدردانی و تشکر ویژه دارد .

سنائی ادامه داد : وقتی می گوییم شرایط ویژه این است که علیرغم اینکه از نظر آماری در وضعیت مطلوبی قرار داریم همواره وضعیت امنیتی در شهرستان به تبع شرایط خاص شهرستان مثل مسائل قومی و تعصبات قومی در شهرستان امنیت شکننده است و می توانیم ادعا کنیم که نیروی انتظامی نیز در این موضوع موفق بوده است به این دلیل که رابطه تنگاتنگی با بزرگان متنفذین داشته و قبل از اینکه مسائل امنیتی و بحرانی شود نیروی انتظامی با مشورت با تعامل با دستگاه ها و مردم و با قصد و نیت پیشگیری خیلی از اتفاقاتی که شاید می‌توانست منجر به اتفاقات فوق امنیتی شود در شهرستان کنترل و مدیریت کردند و این جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

سنایی در ادامه با بیان این مطلب که باید از این ظرفیت و پتانسیل استفاده کرد تاکید کرد و از فرمانده جدید خواستار این مطلب شد.

سنایی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ نورالله تقوی فرمانده سابق بهمئی و خیر مقدم سرگرد فرزین جمشیدی فرمانه جدید نیروی انتظامی شهرستان بهمئی تشکر و آرزوی توفیق برای این عزیزان را دارند.

---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---
علی ستوده
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.