گروه: اخبار استان خبر: 190917 / تاریخ انتشار : 1400/6/21 ساعت : 23:28
رئیس پلیس راهور استان در گفتگو با صبح زاگرس:

آخرین وضعیت محدودیت های شبانه در کهگیلویه و بویراحمد/آیا جریمه های شبانه باید پرادخت شود؟

رئیس پلیس راهور کهگیلویه وبویراحمد گفت: محدودیت های شبانه در استان همچنان وجود دارد اما همچنان منتظر تصمیم ستاد استانی کرونا خواهیم بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از لغو محدودیت تردد شبانه خبر داد و گفت:اگر محدودیتی ایجاد شده بود برای حفظ سلامت مردم بود تا دور همی صورت نگیرد.

وی ادامه داد: با توجه به بحث مهم واکسیناسیون و سرعت واکسیناسیون این اقدام صورت گرفت و این به معنای آزاد شدن دور همی نیست.

 

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به ضرورت انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بعد از آن، ابراز داشت:‌رفع محدودیت شبانه به این معنی نیست تا مردم به راحتی بچرخند و فکر نکنیم چون واکسن بزنیم ایمن هستیم و نیاز به ماسک زدن نداریم.


در همین رابطه رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت محدودیت های شبانه در استان گفت: در خصوص لغو محدودیت های شبانه در استان هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است و این محدودیت ها همچنان وجود دارد.

 

سرهنگ خوشوقت در ادامه بیان کرد: طبق اظهارات سخنگوی ستاد ملی کرونا  در استان های که به صورت شبانه روزی واکسن تزریق می شود ، امکان لغو محدودیت ها وجود دارد در کهگیلویه و بویراحمد با توجه به اینکه تزریق واکسن به صورت شبانه روزی انجام نمی شود محدودیت ها همچنان باقی است.

 

وی گفت: در خصوص لغو محدودیت های شبانه در کهگیلویه و بویراحمد همچنان منتظر تصمیمات ستاد کرونای استان خواهیم بود.رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد در پایان افزود:جریمه ها 210 هزار تومانی در ایام محدودیت ها ثبت شده و همچنین باید پرداخت شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.