گروه: اخبار استان خبر: 190952 / تاریخ انتشار : 1400/6/23 ساعت : 17:06
مدیرکل صدا و سیمای استان در گفتگو با صبح زاگرس:

سیاست اصلی و قطعی سازمان صداو سیما افزایش تاب آوری و ایجاد امید در جامعه است

امیر رئوف چهار محور از جمله امید و آگاهی را به عنوان مولفه های اساسی برنامه سازی در سازمان صداوسیما عنوان کرد.

مدیر کل صدا و سیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص نقش صدا وسیمای استان در راستای امید آفرینی گفت: یکی از مهمترین مولفه های برنامه سازی  در سازمان صدا و سیما توجه به مقوله امید و امید آفرینی است.

 

امیر رئوف با تاکید بر این که سازمان صدا و سیما چهار محور از جمله امید و آگاهی را به عنوان مولفه های اساسی برنامه سازی در  نظر دارد بیان کرد: دشمن در حال حاضر در تلاش است امید را از جامعه بگیرد و با القاء برخی از شبهات تلاش می کند حتی واقعیت را وارونه به مردم جلوه دهد.
 


وی خاطر نشان کرد:  وظیفه تمامی رسانه ها و افرادی که تریبون در اختیار دارند این است که امید را در جامعه  اجرایی کنند چرا که با امید است که جامعه می تواند به حرکت و پیشرفت خودش ادامه بدهد.

 

رئوف در ادامه گفت: در سازمان صدا و سیما تمامی 80 عنوان برنامه ای که در رادیو و تلویزیون در حال تولید است باید پیوست امید آفرینی داشته باشد، حتی در برنامه هایی که به مباحث چالشی و مطالبات مردم پرداخته می شود نیز باید راه حل های امیدوار کننده ای برای برون رفت از وضعیت و مشکلات مد نظر قرار بگیرد.

 

وی تاکید کرد: سازمان صداوسیما استان در برنامه های صبحگاهی، خانواده محور، میزگرد و برنامه های گفتگومحور و هم در بخش اطلاعات و اخبار نسبت به خبر های امیدوار کننده یک جایگاه ویژه قائل است و اعتقاد داریم که با امید است که می توان  نسبت به آینده امیدوار بود.وی در ادامه بیان داشت:  سیاست اصلی و قطعی سازمان صداو سیما افزایش تاب آوری و ایجاد امید در جامعه است و  ما باید به شدت از اخبار دلسرد کننده و مأیوس کننده جلوگیری کنیم و با برخی از فیک نیوز هایی که این روز ها به دنبال طرح  ناامیدی در جامعه هستند مقابله کنیم.

 

 انتهای پیام/
 

 


 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.