گروه: اخبار استان خبر: 190962 / تاریخ انتشار : 1400/6/23 ساعت : 17:47

پیگیری های صبح زاگرس نتیجه داد/ انشعبات غیر مجاز باغات سی سخت جمع آوری شد+تصاویر

مدیر آب و فاضلاب شهرستان دنا گفت: انشعابات غیر مجاز در باغات شهر سی سخت به منظور حل مشکلات آب در مسکن مهر سی سخت در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تعدادی از شهروندان سی سختی از قطعی آب مسکن مهر در این شهر  گلایه داشته و عنوان کردند: به نظر می رسد در شهر فقط آب مسکن مهر سی سخت قطع می شود.! 

 

این شهروندان در ادامه اظهار داشتند: انشعاباتی در اطراف باغات شهر سی سخت وجود دارد که این انشعابات باید توسط آب و فاضلاب شهرستان جمع آوری شود.مدیر آب و فاضلاب شهرستان دنا در گفتگو با صبح زاگرس گفت: با توجه به اینکه شهر سی سخت در جریان زلزله دنا بیشترین خسارات را متحمل شد لذا بیشترین خدمات به این شهر داده می شود، از طرفی 1200 خانه در حال ساخت و ساز است و بخش زیادی از این ساخت و سازها کنتور آب نصب نکرده اند و به صورت غیر مجاز در حال کار هستند(ادامه خبر را اینجا بخوانید)

 
 
در همین رابطه مدیر آب و فاضلاب شهرستان دنا در گفتگو با صبح زاگرس از جمع آوری انشعابات غیر مجاز در باغات شهر سی سخت خبر داد و گفت:  صبح امروز  انشعابات غیر مجاز در باغات شهر سی سخت در دستور کار قرار گرفت.
 
 
مدیر آب و فاضلاب شهرستان دنا در ادامه بیان کرد: با جمع آوری انشعابات غیر مجاز مشکلات  آب مسکن مهر و سایر نقاط شهر برطرف خواهد شد.
 
 
وی افزود: در این برنامه  دادستان  دنا،سروان دوستانی،مدیر محترم هلال احمر دنا و پیگیری های فرماندار  شهرستان دنا همکاری شد.
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.