گروه: اخبار استان خبر: 191043 / تاریخ انتشار : 1400/6/24 ساعت : 01:49

رانندگی موتورسوار با ۱۲ کودک روی موتورسیکلت!

ویدئویی که یک موتور سوار را در حال رانندگی با ۱۲ کودک روی موتورسیکلت نشان می‌هد به ویدئویی خبرساز تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پلیس پاکستان از بررسی ویدئویی که یک موتورسوار را در حال رانندگی با ۱۲ کودک روی موتورسیکلت نشان می‌دهد خبر داده است. در ویدئویی که  در شبکه‌های اجتماعی پاکستان تبدیل به ویدئویی داغ شده یک موتورسوار محلی در حالی که ۱۲ کودک را روی موتورسیکلت سوار کرده و در حال رانندگی است دیده می‌شود.

 

این ویدئو کودکان را در حالی که به شکلی خطرناک روی موتورسیکلت سوار شده اند و راننده با سرعت زیادی در حرکت است نشان می‌دهد. در این ویدئو تعدادی از کودکان از موتورسیکلت آویزان هستند. انتشار گسترده این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی موجب پوشش آن در یکی از بخش‌های خبری تلویزیون پاکستان شد. بنا به این گزارش برخی از افراد برای تبدیل شدن به چهره‌ای مشهور در شبکه‌های اجتماعی دست به چنین اقدامات خطرناکی با خودرو یا موتورسیکلت می‌زنند.

 

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری از کاربران حماقت این موتورسوار در به خطر انداختن جان چندین کودک را مورد سرزنش قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «شهرت به چه قیمتی؟ به قیمت کشتن چند کودک بی‌گناه!» کاربر دیگر نوشت: «این موتورسوار باید دستگیر و تا پایان عمر از رانندگی محروم شود.»

 

گفتنی است؛ پلیس پاکستان تحقیقات خود برای شناسایی این موتورسوار را آغاز کرده است.

منبع باشگاه خبرنگاران

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.