گروه: اخبار استان خبر: 191562 / تاریخ انتشار : 1400/7/3 ساعت : 12:59

زنگ مهر، مقاومت و ایثار در کهگیلویه نواخته شد/ گنجی پور: واکسن کرونا به 70 درصد فرهنگیان تزریق شد +تصاویر

زنگ مهر، مقاومت و ایثار به صورت نمادین با حضور مسئولان شهرستانی کهگیلویه در شهر دهدشت برای 10 هزار دانش آموز این شهرستان، نواخته شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این آیین فرمانده ناحیه مقاومت کهگیلویه با اشاره به ۳۶هزار شهید دانش آموز دوران دفاع مقدس گفت:دفاع جانانه مردم ایران در ۸ سال دفاع مقدس که در یک جنگ نابرابر ایستادگی کردند قابل تقدیر و احترام است.

 

حمزه محقق زاده افزود: معلمان و دانش‌آموزان در کنار کسب علم و دانش در حوزه‌های ارزشی نیز برای جمهوری اسلامی کار های بی‌نظیری انجام دادند.

 

مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه نیز در این آیین با اشاره به اینکه سال تحصیلی جدید با بیش از ۱۰هزار دانش اموز  از امروز در مدارس شهرستان آغاز شد، گفت: در متوسطه اول بیش از پنج هزار و ۵۰۰  و  متوسطه دوم بیش از چهار هزار و ۵۰۰ دانش آموزش به کسب علم خواهند پرداخت.

 

فضل الله گنجی پور با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۷۰ درصد فرهنگیان دز اول واکسیناسیون کرونا را دریافت کردند. افزود: واکسیناسیون دانش آموزان براساس ابلاغه اعلام شده سال اخر متوسطه از هفته دوم مهرماه با توجه به زمانبندی  انجام شده در خود مدارس انجام خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: بر اساس اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش سه گروه از دانش‌آموزان سال تحصیلی را به صورت حضوری آغاز می‌کنند.

 

 

تصامیر تکمیلی:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.