گروه: اخبار استان خبر: 192969 / تاریخ انتشار : 1400/7/29 ساعت : 11:38
با حضور نماینده استاندار در بیمارستان شیراز:

روند درمان خودسوزی فرزند شهید کهگیلویه و بویراحمدی پیگیری شد+ عکس

با دستور ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد و با حضور نماینده وی در بیمارستان امیرالمومنین شیراز روند درمان خودسوزی فرزند شهید کهگیلویه و بویراحمدی پیگیری شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با گذشت دو روز از حادثه تلخ خودسوزی یک فرزند شهید در مقابل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد وانتقال از بیمارستان یاسوج به بیمارستان امیرالمومنین در شیراز، با دستور ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد و با حضور نماینده وی در این بیمارستان روند درمان خودسوزی فرزندشهید پرازیده پیگیری شد.

 

فاطمه مدنی پزشک بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امیرالمومنین شیراز در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد که حال این فرزند شهید وخیم است و میزان سوختگی او را نزدیک به ۹۰درصد برآورد کرد.

 

به گفته مدنی، این فرزند شهید، شامگاه سه‌شنبه و ساعاتی پس از اقدام به خودسوزی به این بیمارستان منتقل شده که از بدو ورود هم ضمن انتقال به بخش آی‌سی‌یو، همه اقدامات درمانی مناسب انجام شده از جمله اینکه پزشک متخصص، داخلی و جراح از همان ابتدا بر بالین بیمار حاضر شده و اقدامات درمانی لازم را در کمترین زمان ممکن آغاز کردند و همچنین، مراقبت‌های درمانی در کنار زخم‌های وسیع و عمیق، مرتب در حال انجام است.

 

مدنی تاکید کرد که تمام تلاش برای بهبود وضعیت بیمار به کار گرفته شده اما بیمار به دلیل درد زیاد در حال «اینتوبه» به سر می‌برد و به ناچار، با داروهای بیهوشی به خواب مصنوعی رفته تا امکان درمان برای تیم معالج فراهم باشد.

 

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.