گروه: اخبار استان خبر: 195014 / تاریخ انتشار : 1400/9/17 ساعت : 13:24

فرماندار باشت معرفی و از خدمات حسینی تکریم شد/ ناصر حسینی: فرماندار باید نوکر مردم باشد/ استاندار: آقای گرامی من از فامیلم گذشتم، فقط فامیلتان را نبینید+ تصاویر

آیین تودیع و معارفه فرماندار باشت با حضور استاندار کهگیلیویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و اقشار مختلف مردم در باشت برگزارشد.

 

در این آیین از زحمات ۶ ساله سید مسعود حسینی تقدیر و نادرگرامی به عنوان فرماندار جدید معرفی شد.

 

نادر گرامی از اعضای شوراهای اسلامی پنجم و ششم شهرستان باشت می باشد.

 

سید ناصر حسینی نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  گفت:قبل از هر چیزی تسلیت می گویم جان باختن عده ای از هم استانی های عزیز را در حادثه  اتوبوس دهدشت به تهران،.


حسینی در ادامه گفت؛ما نقاط قوت دیگران را داشته باشیم  اما نقاط ضعفش را نداشته باشیم یک فرماندار. عالی ترین و نماینده  دولت در آن شهرستان  می باشد، کسی که فرماندار باشد در دولت آقای رئیسی باید شبانه روز کار کرد .


سید ناصر حسینی افزود؛شهرستان باشت یک شهر طایفه ای است درست ،اما باید فرماندار از هر طایفه ای که انتخاب می شود نوکر مردم باشد،طوایف باید از ظرفیت آنها استفاده بشود ،ما شعار مکتب حاج قاسم را داده ایم  باید شایسته سالاری را گسترش دهیم نه اینکه فردی را از طایفه خود به فرد دیگری ارجعیت داد.وی درادامه گفت؛چرا باشت از گچساران عقب مانده است ،در اتاق من در بهارستان را از ریشه بکنید برای این شهر و مطالبه کنید برای پیشرفت این شهرستان تلاش کنید،بیکاری در این شهر بیداد می کند،ندیدم کسی در مورد نظارت و وظیفه ذاتی نماینده سوال کند ،بلکه همه از ما شغل می خواهند .نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت گفت؛باید در این استان طرحهای سرمایه گذاری راه انداخت ،برای شهرستانها ی باشت و گچساران کارخانه سرامیک سازی که در نظر گرفته شده است در سه شیفت۳۵۰نفری زمینه اشتغال را فراهم می کند.


حسینی پور افزود؛جناب فرماندار با تمام توان شروع کنید و ما هم با تمام توان با شما همکاری خواهیم کرد و در کنار شما و دولت انقلابی آقای رئیسی خواهیم بود.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد احمد؛لاستیک سازی خان احمد باید فعال شود و پیگری شود و شبکه آبرسانی دشت خان احمد باید در اولویت باشد،ما با شما نه دروغ خواهیم گفت و با شما صادقانه حرف خواهیم زد تنها راه نجات برای بیکاری جوانان ما گرفتن تسهیلات و گرفتن وام کم بهره است که هم برای خود و برای دیگران شغل ایجاد کنید انتظار نداشته باشید که همه در دولت به کار گرفته شوند ،من از مردم می خواهیم که رویکرد خود را برای اشتغال تغییر دهند.


سید علی احمدزاده گفت؛ان شا الله که فرماندار شهرستان باشت بیشتر از فرماندار قبلی تلاش کند و این زمینه را مردم برای شما فراهم کرده است ،شما بواسطه مردم به اینجا رسیده اید،فقط طایفه خود را نبینید، به همه مردم خدمت کنید،با مردم خوش رفتار باشید، تلاش جهادی و شبانه روزی را در اولویت خود قرار بدهید تا مردم باور کنند که یک نفر از جنس خودشان در بینشان وجود دارند قدر این نعمت الهی را بدانید.


جناب آقای گرامی من فامیل خودم را بر داشته ام و شما را جایگزین کرده ام ، پس شما هم باید بقیه را ببینید و فقط یک عده خاص را ببینید از امام جمعه محترم و نماینده محترم که مورد تایید رهبر معظم انقلاب هستند می خواهم شما را حمایت کنند.


استاندار گفت؛از همه مردم باشت می خواهم که پروتکل های بهداشتی را با جدیت بیشتری دنبال کنند ،تا شهر باشت به وضعیت عادی برگردد.

 

باشت یکی از شهرهای تاریخی و باستانی کهگیلویه وبویراحمد می باشد،این شهر برخلاف دیگر مناطق استان از آب و هوای معتدل و کشاورزی و باغداری و دامداری برخوردار است.

 

 به نحوی که در دشت‌های آن برنج نیز به وفور کشت می‌شد ولی در طول یک دهه گذشته با خشکسالی شدید مواجه شد و در حال حاضر ذرت کشت می‌شود.بدون شک از خوش و آب هواترین شهرهای جنوب غربی ایران می باشد.

 


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.