گروه: اخبار استان خبر: 196784 / تاریخ انتشار : 1400/11/9 ساعت : 11:08
هشدار قاطع دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده به مدیران:

برخورد قاطع با ترک فعل مدیران در لنده+تصاویر

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده از برخورد قاطع با ترک فعل مدیران در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، سرپرست نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان لنده پیش از ظهر امروز در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های شهرستان لنده گفت: امروز بنیادعلوی در حوزه های مختلف راه، کشاورزی، آموزش و پرورش و نهادهای حمایتی و خدماتی پروژه ها و تلاش های خوبی را اجرایی و در حال اجرا دارد.

علی نیکبخت گفت: تامین سهم آورده ادارات و نهادها در پروژه هابا وجود انعقاد تفاهم نامه فی مابین ادارات و بنیاد علوی یکی از جالش های اساسی در این شهرستان است که چندین جلسه مهم باادارات در خصوص این مهم تا کنون برگزارشد.

وی تاکیدکرد: در جلسه ای که هفته گذشته با نماینده ولی فقیه در استان، معاون عمرانی استاندار و جمعی از مدیران کل استانی داشتیم بر ضرورت تامین و همکاری مضاعف ادارات کل در بحث پروژه های عمرانی شهرستان لنده و دیشموک تاکید شد.

سرپرست نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان لنده گفت: امیدواریم با رفع موانع و مشکلات به خصوص معارضین سده راه پروژه های عمرانی بتوانیم هرچه سریعتر به یک روند امید آفرین در حوزه های مختلف برای توسعه و پیشرفت شهرستان لنده برسیم که نیازمند همراهی و همکاری مضاعف دستگاه قضایی ونیروهای امنیتی و ادارات مختلف هستیم.

در ادامه نیز دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده گفت: تمامی ادارات و نهادها باید از ظرفیت عظیم بنیاد علوی که چندسالی است برای توسعه و پیشرفت این شهرستان حضور بهم رسانیده است نهایت استفاده را با همکاری متقابل داشته باشند.

اکبر پرندوار تصریح کرد: در ادامه روند خدمت رسانی به مردم باید همه تلاش کنند و قطعا با مدیرانی که ترک فعل کنند و نسبت به خدمات رسانی به شهروندان سهل انگاری کنند قطعا برخورد قاطعی خواهیم کرد.

وی در ادامه گفت: توجه به حقوق عامه مردم یکی از مهمترین مواردی است که معارضین سده راه پروژه های عمرانی و ملی باید خوب به ان توجه کنند و نباید با سهل انگاری و سهل اندیشی از توسعه و پیشرفت شهرستان جلوگیری کرد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.