گروه: اخبار استان خبر: 196969 / تاریخ انتشار : 1400/11/7 ساعت : 12:40

ایران در رده های علمی سر آمد منطقه است/رژیم طاغوت کشور را وابسته مستعمره کرده بود

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در رژیم طاغوت ایران وابسته و مستعمره کشورهای بیگانگان بود گفت: ایران در رده های علمی سر آمد منطقه است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم عبودی  رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با این پایگاه خبری گفت؛ هر انسان منصفی و اهل انصاف یک یک دقت و تامل می کند حتماً اقرار می کند چه دستاوردها و خدماتی که نظام جمهوری اسلامی ایران در طول این ۴۳ سال انجام داده است قابل مقایسه با دوران رژیم طاغوت نیست.
 
وی در ادامه افزود: خدمات در چند بخش صورت گرفته است یکی این که جمهوری اسلامی ایران به واسطه انقلاب استقلال و عزت خود را به دست آورده است که ما قبل از انقلاب استقلال نداشتیم چون وابسته بودیم و عزتی هم نداشتیم، چون کشور ایران مستعمره بود.

 

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت؛ در زمان رژیم طاغوت تصمیم گیرنده این کشور و غنی و بزرگ خارجی ها بودند، طرح‌ها و و قراردادهای ننگین برای ما مصوب کردند بنابراین استقلالی که الان داریم قبل از انقلاب نداشتیم و این استقلال به برکت انقلاب اسلامی است.


وی گفت؛ طرفی در بخش‌های مختلف آنهایی که قبل از انقلاب را در کردند به خوبی شهادت می دهند که نظام جمهوری اسلامی ایران در بخش های علمی آب، گاز، برق اینترنت، جاده، پزشکی، نظامی، صنعت و غیره چه خدماتی انجام داده است، به عنوان مثال، می‌توان به یک نمونه در همین استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد چه قبل از انقلاب آسفالتی وجود نداشت، روزه خداراشکر اینقدر نظام خدمات ارزنده انجام داده است که مردم مطالبات خود را کوچک نمی گیرند، بلکه دنبال مطالبات بزرگ‌تری از نظام هستند و این نشان می دهد که جمهوری اسلامی ایران کارهای زیادی در سطوح مختلف انجام داده است که توقعات را اینگونه بالا برده است.


حاج آقا عبودی گفت در مباحث علمی امروز ایران به عنوان یک کشور علمی خودش را در جهان مطرح کرده است، و در علم پزشکی ما سرآمد هستیم ان را قبل از انقلاب این کشور گذرانده است که پزشکی وجود نداشته است و از پزشکان خارجی استفاده می کردند و امروزه کسانی که در دانشگاه‌های دنیا پروفسور یا استاد هستند و حرف برای گفتن دارند از بچه های مملکت و این انقلاب هستند، و یک قطب پزشکی در دنیا محسوب می‌شویم.

 

وی گفت در حوزه دفاعی و نظامی همه می دانند جمهوری اسلامی ایران سطح دفاعی و نظامی اش آنقدر رشد کرده است که هیچ کشوری جرائت ندارد با غرض و مرض به این کشور نگاه کند در حوزه موشکی ما به علمی رسیده ایم که در دنیا بی نظیر است نین در علم هسته‌ای با وجود تمام مانع‌تراشی ها به تنهایی و با تکیه بر توان داخلی به این علم مهم دست یافته ایم.

 

امام جمعه سابق باشت افزود؛ امروز در بحث کرونا خیلی از کشورهایی که ادعا داشتند در این علم سرآمد هستند غرق شدند ولی جمهوری اسلامی ایران با مدیریت دولت انقلابی و مردمی که کمترین تلفات انسانی را داریم هرچند هم خوشحال نیستیم که جان هم وطنی را از دست بدهیم اما کار کار بزرگی بود.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبودی افزود؛ متاسفانه ما دستاوردهای این نظام را درست تشریح نمی کنیم و از طرفی دیگر دشمن هم تبلیغات وسیعی برای نادیده گرفتن این خدمات انجام می دهد و عملکرد بعضی از مسئولین نیز باعث می شود که این خدمات ارزنده کمتر دیده شود، و به نظرم دهه فجر یک فرصتی است خصوصاً برای ائمه جمعه باید حتماً جهاد تبیین را راه اندازی کنیم، و دستاوردهای نظام را برای مردم تشریح کنیم.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.