گروه: اخبار استان خبر: 197024 / تاریخ انتشار : 1400/11/8 ساعت : 11:37

خطر در کمین خردسالان مرکز استان/خیابان "سه جوب" یاسوج مترصد وقوع حادثه+ تصاویر و فیلم

مسئولان شهر یاسوج به جای جنگ قدرت به فکر زیبایی بصری خیابان های مرکز شهر باشند چرا که خیایان سه جوب یاسوج وضعیت نامناسبی دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مرکز استان را می توان نماد اصلی یک استان دانست و زیبایی بصری آن باید برای دیگر مناطق آن استان الگو باشد، اما شهر یاسوج در حوزه شهری بخصوص در بحث زیر ساخت ها با استاندار های یک مرکز استان فاصله زیادی دارد.

 

مسئولین شهری در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد یاسوج در یک دهه اخیر تلاش فراوانی در راستای ترمیم و بازسازی جداول شهری انجام دادند و جداول و پیاده رو های فرسوده این شهر را تا حد امکان بازسازی کردند اما در یکی دو سال اخیر دیگر خبری از  این ترمیم ها و بازسازی ها نیست اما تا در بخش مدیریت شهری و شورای شهر یاسوج جنگ و جدال های سیاسی به وفور دیده می شود.

خیابان سه جوب شهر یاسوج یکی از خیابان های مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد است که با دو مشکل در بخش زیر ساخت های شهری رو به رو است، یکی عدم بازسازی جداول شهری دوم عدم داشتن سرپوش  در جداول عریضی که احتمال سقوط خردسالان به درون جوی آب وجود دارد.

با توجه به اینکه این روز ها خبرهایی از حضوری شدن مدارس به گوش می رسد آیا بهتر نیست مسئولین حوزه شهری با سر پوش گذاشتن برای جداول با ارتفاع زیاد در خیابان سه جوب شهر یاسوج از وقوع حادثه برای خردسالان و دانش آموزان جلوگیری کنند.


 همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است عدم بازسازی جداول خیابان سه جوب شهر یاسوج به خوبی مشهود است.

 

 
 
 
 


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.