گروه: اخبار استان خبر: 203221 / تاریخ انتشار : 1401/3/3 ساعت : 11:00

خبرهای صبح زاگرس مدیر عامل شرکت مخابرات را به کوه گل سی سخت کشاند/وقتی پیگیری های رسانه ای نتیجه می دهد

کوه گل سی سخت یکی از مناطق گردشگری است اما مشکلات اینترنت برای گردشگران و همچنین شهروندان به مشکلی تبدیل شده بود که با پیگیری ها این رسانه خبری در مسیر حل قرار گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سی سخت در ۳۵ کیلومتری مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد در کوهپاه های دناواقع شده است که دارای طبیعتی بکر و توریستی است.

 

منطقه گردشگری کوه گل سی‌سخت دارای بزرگترین تعاونی مردمی کشور است که سالانه پذیرای خیل عظیمی از گردشگران از سراسر کشور است، شروع ویروس کرونا باعث شد منطقه گردشگری کوه گل همانند سایر نقاط گردشگری تعطیل شود و درب آن بر روی گردشگران بسته شود اما در سال جاری  با توجه به افول ویروس کرونا حضور مسافران به این منطقه گردشگری چندین برابر شده است.

 

نبود اینترنت جهت استفاده از دستگاه کارت خوان غرفه های منطقه گردشگری کوه گل سی سخت را تعطیل کرده و این موضوع  برای مسافران و فروشندگان سوغات محلی مشکلات زیادی به وجود آورده است.

 

تمامی غرفه داران و سوغات فروشی ها گلایه دارند که به دلیل جواب ندادن دستگاه کارت خوان بیشتر اجناس خود را به صورت قرضی به مسافران داده اند و معلوم نیست که پولی به حسابشان واریز کنند و همین موضوع سبب ضرر و زیان های مادی برای آنها می شود .(سابقه این خبر را اینجا بخوانید)

 

در همین رابطه عصر دیروز مدیر عامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منطقه گردشگری کوه گل سی سخت و بازدید از آن خبر از پیگیری مشکلات اینترنت در شهر سی سخت داد.

 

---

 

فرماندار دنا در این رابطه در نشست مشورتی با مدیر کل مخابرات استان در شهر سی سخت گفت: خدمات شرکت مخابرات استان قابل تحسین است و مخابرات با شناسایی نقاط کور کل حوزه شهرستان در حال پوشش دهی کامل است.

 

درخشان زاده در ادامه با بیان اینکه  با عبور از کرونا زمینه حضور گردشگران در منطقه گردشگری کوه گل سی سخت فراهم شد، گفت: این روزها کوه گل سی سخت دارای مشکلات اینترنت است و نیازمند تقویت زیرساخت ها در این بخش است.

 

در خشان زاده گفت: عمده درآمد تولید کنندگان از طریق فروش این محصولات کسب می شود ونبود اینترنت سبب  برای شهروندان و و گردشگران ایجاد مشکل کرده است.

 

مدیر عامل شرکت مخابرات استان در این نشست گفت: سی سخت مرکز شهرستان دنا است و برای ارتباط دهی از دو مسیر ساماندهی خواهد شد و برای آینده برنامه ریزی اصولی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

 

امیری به مشکلات اینترنت در این منطقه گردشگری پرداخت و گفت: با یک برنامه ریزی مدون  و تجربیات گذشته خواسته عمومی برای رفع ارتباطات گردشگری در کمترین زمان ممکن رفع خواهد شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.