گروه: اخبار استان خبر: 203457 / تاریخ انتشار : 1401/3/7 ساعت : 12:21

اعزام «آتش نشانان» گچساران به محل حادثه متروپل آبادان+تصاویر و فیلم

شهردار دوگنبدان گفت:چهار نیروی آتش نشان با تجهیزات تخصصی امدادی جهت کمک به آواربرداری ساختمان متروپل به محل حادثه در آبادان اعزام شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رضا قشقایی ،شهردار دوگنبدان در گفتگو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان شد،گفت:این حادثه تاسف برانگیز را به خانواده های عزیزان درگذشته و مردم صبور آبادان تسلیت می گویم و برای مجروحان این حادثه تلخ نیز از درگاه خداوند منان آرزوی سلامتی و بهبودی را مسئلت دارم.

وی افزود:بنابراین چهار نفر از نیروهای آتش نشان ماهر و متخصص نجات شهرداری دوگنبدان در روز بعد از حادثه به جهت کمک به آواربرداری ساختمان ریزش کرده به محل حادثه در آبادان اعزام شدند.

قشقایی ادامه داد:این نیروهای آتش نشان با تجهیزات کامل امدادی در محل حادثه متروپل حضور یافته اند و درحال حاضر نیز به شکل ویژه مشغول امداد رسانی هستند.اگرچه آتش نشانان گچسارانی تا پایان کار امدادرسانی در کنار مردم آبادان خواهند ماند.

شهردار دوگنبدان تصریح کرد:مسئولین و کارکنان شهراری دوگنبدان کمک به هموطنان را وظیفه خود می‌دانند و در این راه در حد توان خود از هیچ کمکی مضایقه نخواهند کرد و امیدواریم دیگر شاهداتفاقاتی از این دست در هیچ کجای کشور عزیزمان نباشیم.

 
 
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.