گروه: اخبار استان خبر: 204912 / تاریخ انتشار : 1401/3/30 ساعت : 19:07

معاون سیاسی فرماندار بویراحمد منصوب شد+ تصاویر

با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد پرویز حقیقت به عنوان معاون سیاسی فرماندار بویراحمد منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حضور مدیر کل سیاسی استاندار جلسه تکریم و معارفه  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بویراحمد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

فتاح محمدی در این جلسه با تشکر از خدما پورشریفی در مدت مسئولیت معاون سیاسی فرمانداری بویراحمد،با اشاره به آیاتی از قرآن در موضوع پذیرش مسئولیت ها ؛برای آقای پرویز حقیقت آرزوی موفقیت کردند که بتواند با انرژی بیشتر در راستای خدمت به مردم کوشا باشند.
 
 
مهدوی فرماندار بویراحمد نیز در این آیین از خدمات  پورشریفی معاون سابق سیاسی بویراحمد و گروه سیاسی فرمانداری بویراحمد تقدیر و اعلام کردند از اعتماد استاندار  و معاون سیاسی استانداری در اعتماد به پیشنهادات فرمانداری و همکاری در انتصاب معاونین فرماندار تشکر کرد و بیان داشت:  به جرائت می توان بگویم فارغ از  هر گونه نگاه سیاسی و منطقه ای  یک فضای همدلی در فرمانداری بویراحمد برای خدمت وجود دارد و از این همدلی همکاران سپاسگزارم. 
 
 
وی به ظرفیت ها و سوابق  پرویز حقیقت به عنوان معاون سیاسی خود اشاره داشت و ادامه دادند: معتقدم که زیرساخت بسیاری از حوزه های سیاسی ،امنیتی ،اجتماعی، در حوزه فرهنگی است وسوابق آقای حقیقت هم نشان از ظرفیت فرهنگی وی بوده  که می تواند بسیار موثر باشد.
 
 
پرویز حقیقت معاون سیاسی فرمانداری بویراحمد نیز در سخنان کوتاهی با اشاره روحیه جهادی و فساد ستیزی دولت سیزدهم و شخص رئیس جمهور، گفت:  با حوزه سیاست و اجتماع و فرهنگ سال ها آشنایی و سروکار دارم و امیدوارم در کنار همکاران جدیدم در فرمانداری بویراحمد ،بخشداران و خصوصا حوزه سیاسی فرمانداری شهرستان بتوانیم گام های موثرتری را در رفع مسائل و مشکلات مردم در حوزه های مختلف فرهنگی ،سیاسی و امنیتی بر داریم.
 
 
وی ادامه داد:  تمام ظرفیت خود را برای خدمت صادقانه به مردم به کار خواهم گرفت و از همه همکاران جدید برای ارتقاء و بهبود تقاضای مساعدت و مشاورت دارم.
 
در این جلسه فریبرز روایی که تاکنون سرپرست معاون برنامه ریزی فرماندار بودند ،با حکم  احمد زاده رسما به عنوان معاون برنامه ریزی فرماندار نیز منصوب شد.
 
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.