گروه: اخبار استان خبر: 205002 / تاریخ انتشار : 1401/3/31 ساعت : 23:50

اعتبارات برگشت خورده ورزش و پناهنده شدن ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد به دیگر استان ها!

در دیگر استان ها به قهرمانان خود هدایایی حتی در اندازه مسکن می دهند اما اعتبارات ورزش در کهگیلویه و بویراحمد برگشت می خورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نقش و جایگاه ورزش در کاهش آسیب‌های فردی و اجتماعی نقشی سازنده است، بنابراین لازم است مسئولان امر برای رفع نیازهای اولیه جوانان در حوزه ورزش گام بردارند همچنین زمینه را برای حضور و فعالیت بیشتر جوانان فراهم کنند، نه اینکه ورزشکاران مورد بی‌مهری قرار بگیرند.

 

از آنجایی که ورزش از زمان‌های گذشته تاکنون همواره به عنوان یک جایگاه تاثیرگذار در برقراری روابط انسانی و همچنین پیوند دهنده ملت‌های مختلف جهان باهم بوده است، بنابراین نمی توان از کنار اهمیت این مقوله به راحتی عبور کرد.

 

حمایت از ورزشکاران و قهرمانان مدال‌آور در مسابقات آسیایی و جهان از وظایف و اولویت های مسئولان به خصوص در استان هاست؛ ورزشکاران مدال آوری که در مسابقات ملی، آسیایی و حتی جهانی کشب افتخار می کنند اما حمایت های لازم و تشویق های مناسب از سوی مسئولان استانی انجام نمی شود به خصوص در استان کهگیلویه و بویراحمد که در سال های اخیر ورزشکار ملی پوش و افتخارآفرین کم نداشته است اما به نظر می رسد آن طور که باید، مورد حمایت مادی و معنوی قرار نگرفته اند.

 

ورزشکارانی که باعث افتخار استان و کشورمان شدند و پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در آورده اند که قهرمانی آنها با تلاش های بسیار به دست آمده اما آیا این قهرمانان مورد تجلیل قرار خواهند گرفت؟ یا مسئولان فقط شعار می دهند و هیچ گونه حمایتی از ورزش قهرمانی در استان نمی کنند؟

 

در این استان ورزشکارانی هستند که به علت عدم حمایت مالی از ورزش فاصله می گیرند و این عدم حمایت ها باعث می شود فرد ورزشکار انگیزه بیشتری برای فعالیت نداشته باشد.

 

ورزشکاران سرشناسی از کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف از جمله فوتبال مشغول به فعالیت هستند که دوران اوج خود را در خارج از استان گذرانده اند که شاید اگر در این استان باقی می ماندند با کم مهری ها نمیتوانستند کنار بیایند.

 

در روزهای اخیر خبر برگشت اعتبارات استان در حوزه های مختلف مانند ورزش به تیتر یک رسانه ها تبدیل شد در حالی که ورزشکارانی در حد و اندازه تیم های ملی پس از کسب افتخارات ملی و بین المللی به دلیل عدم حمایت مادی و معنوی مسئولان عطای ورزش را با لقایش می بخشند و یا به دیگر استان ها سفر می کنند.

 

قهرمانانی که وقتی خود را با دیگر هم تیمی های خود در سایر استان ها مقایسه می کنند به مسائلی پی می برند که انگیزه کار را در آن ها می کشد؛ در دیگر استان ها به قهرمانان خود هدایایی حتی در اندازه مسکن می دهند اما اعتبارات ورزش در کهگیلویه و بویراحمد برگشت می خورد.

 در روزهای آینده توضیحات بیشتری در خصوص این موضوع و اعتبارات برگشت خورده منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.