گروه: اخبار استان خبر: 205056 / تاریخ انتشار : 1401/4/1 ساعت : 16:04

پدخندق، گنجینه ای از رشادت ها و دلیرمردی کهگیلویه وبویراحمدی ها است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت:پدخندق، گنجینه ای ارزشمند از رشادت ها و دلیرمردی رزمندگان غیور کهگیلویه وبویراحمدی ها است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه ناحیه لنده در جلسه بزرگداشت حماسه پدخندق با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام پدخندق گفت:پدخندق، گنجینه ای ارزشمنداز رشادت ها و دلیرمردی  رزمندگان غیور کهگیلویه وبویراحمدی ها است.

 

سرهنگ پاسدار روح الله ویسی گفت: در طول دفاع مقدس و در عملیات های مختلف حضور پرصلابت رزمندگان خطه کهگیلویه وبویراحمد در حوزه های مختلف به دلیل شجاعت و رشادتی که داشتند تاثیرگذار بوده است.

 

وی گفت: به منظور گرامیداشت حماسه بی نظیر رزمندگان شهرستان لنده در حماسه پدخندق مراسمی در سالروز این حماسه و یادواره شهیدان والامقام جان محمد کریمی، حنیفه خلیلی شاد و امرالله جوادی برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: حضور اقشار مختلف مردم به خصوص رزمندگان و حماسه سازان پدخندق در این مراسم به همراه تجلیل از آنان در قالب یک مراسم مجزا نیز برگزار خواهد شد.

 

در ادامه نیز رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان لنده گفت: همدلی و تفاهم سپاه و بنیاد شهید در بزرگداشت و برگزاری یادوراه های شهدای شهرستان در تعمیق بخشی و ترویج فرهنگ شهید و شهادت قابل تحسین است.

 

جهانشیر افراخته گفت: بدون شک حماسه پدخندق یکی از حماسه های است که در تاریخ این سرزمین جاری و ساری است چرا که رزمندگان ما در طول24ساعت با دست خالی از خاک این دیار دفاع کردند.

 

وی گفت: اگر امروز امنیت و آرامش و آسایشی داریم به برکت خون شهیدانی است که از جان خویش گذشتند تا ما امروز در امنیت زندگی کنیم.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.