گروه: اخبار استان خبر: 208149 / تاریخ انتشار : 1401/5/25 ساعت : 10:31
با هدف توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی صورت گرفت:

اجرای طرح ملی با هم بخوانیم در کتابخانه های لنده+تصاویر

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده از اجرای طرح با هم بخوانیم در شهرستان لنده با حضور اعضای این طرح در حال اجراست.

سید ذکریا تقوی نژاد در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس از اجرای طرح با هم بخوانیم در کتابخانه های عمومی شهرستان لنده خبرداد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده گفت:تا کنون 4 جلسه از این طرح با مشارکت خوب نوجوانان و خانواده هابشان در لنده برگزار شده است.

وی گفت: اعضای این طرح شامل افراد در سنین 9 تا 12 سال است که با هدف طراحی سیرهای کتابخوانی برای نوجوانان و اجرای گام به گام سیرهای مذکور با هدف نهادینه‌سازی سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی از طریق ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

تقوی نژاد گفت: در این طرح تلاش می شود تا با بکارگیری مجموعه‌ای از ایده‌های اصلی و جنبی در بستر مفاهیمی از پیش تعیین شده، تجربه‌ای نو از مواجهه با کتاب را برای مخاطبان خود رقم بزنیم.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده گفت: طرح با هم بخوانیم امیدوار است نتیجه با به‌کارگیری این ایده‌ها در جامعه مخاطبان مطالعه‌ای هدفمند و هوشمند با همراهی و هدایت مخاطب از یک سو و تلاش در مسیر ترویج کتاب‌های باکیفیت از دیگرسو باشد.

وی گفت: این طرح در سطح استان تنها در دو کتابخانه عمومی در مرکزاستان و شهرستان لنده در حال اجرا است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.